Povezane vesti
Broj kovid pacijenata u novosadskim bolnicama i dalje u padu
Moj Novi Sad 17.05.2021
U bolnicama na teritoriji Grada Novog Sada trenutno se od korona virusa leči 168 osoba, a na respiratoru je devetoro pacijenata, četvoro manje nego juče. U Kliničkom centru Vojvodine od infekcije Kovid-19 leči se 118 osoba, sedmoro manje u odnosu na… »
U novosadskim bolnicama 168 obolelih od kovid-19
Dnevnik 17.05.2021
U novosadskim bolnicama se od posledica koronavirusa trenutno leči 168 pacijenata. U Kliničkom centru Vojvodine od kovid-19 leči se 118 pacijenata, a na mehaničkoj ventilaciji je sedam osoba. U Institutu za plućne bolesti Vojvodine u Sremskoj Kamenici na… »
Vesti dana »
RHMZ upozorava na toplotni talas u Srbiji: Temperatura do 39 stepeni, tropske noći u Beogradu
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 31 povezana
Najnoviji incident u Ormuskom moreuzu, pogođen tanker! Ponovo ključa na Bliskom istoku, Bahrein besan nakon iranskih napada
Kurir pre 38 minutajoš 45 povezanih
Deonica Moravskog koridora od Preljine do Adrana od 9 časova otvorena za vozače
RTV Novi Pazar pre 1 satjoš 27 povezanih
Skup SNS-a "Srbija jedna porodica" ispred Doma Narodne Skupštine u Beogradu
RTS pre 18 minutajoš 22 povezane
Novi bilans: U zemljotresima u Venecueli poginulo 920 osoba, više od 50.000 nestalih
Beta pre 1 satjoš 25 povezanih


