Povezane vesti

Palmina direktorka: Policija tvrdi da nema slike moje ćerke

Palmina direktorka: Policija tvrdi da nema slike moje ćerke

Nova 17.05.2021
Direktorka jagodinskog Centra za socijalni rad (CSR) Biserka Jakovljević izjavila je danas da je dva puta primila pretnje da će na društvenim mrežama biti objavljene slike njene nage maloletne ćerke, da je oba puta to prijavila policiji, ali da ni do… »
Biserka Jakovljević: Policiji dva puta prijavljivane pretnje nagim fotografijama maloletne ćerke

Biserka Jakovljević: Policiji dva puta prijavljivane pretnje nagim fotografijama maloletne ćerke

Novi magazin 17.05.2021
Direktorka jagodinskog Centra za socijalni rad Biserka Jakovljević izjavila je danas da je dva puta primila pretnje da će na društvenim mrežama biti objavljene slike njene nage maloletne ćerke, da je oba puta to prijavila policiji, ali da ni do danas… »
Direktorka CSR u Jagodini: Nemam potvrdu iz policije da slike moje ćerke postoje

Direktorka CSR u Jagodini: Nemam potvrdu iz policije da slike moje ćerke postoje

N1 Info 17.05.2021
Direktorka jagodinskog Centra za socijalni rad (CSR) Biserka Jakovljević izjavila je danas da je dva puta primila pretnje da će na društvenim mrežama biti objavljene slike njene nage maloletne ćerke, da je oba puta to prijavila policiji, ali da ni do… »

Vesti dana »