Povezane vesti

Federer šokirao fanove objavom

Federer šokirao fanove objavom

Vesti online 17.05.2021
Najbolji švajcarski teniser Rodžer Federer je spreman da se vrati tenisu posle dva meseca pauze. Švajcarac će ove nedelje igrati na turniru Serije 250 u Ženevi. Ljubitelji tenisa sa nestrpljenjem očekuju njegov povratak mečevima, ali i sam Rodžer… »
Federer priznao da više nije onaj stari: Nadal i Đoković su sada u jednoj kategoriji, a ja u drugoj!

Federer priznao da više nije onaj stari: Nadal i Đoković su sada u jednoj kategoriji, a ja u drugoj!

Hot sport 17.05.2021
Bio je iskren. Rodžer Federer će se vratiti na teren nakon više od dva meseca. On će nastupiti na Ženeva openu, a pred turnir je istakao da je razlika između njega i Đokovića ili Nadala ogromna. – Naravno da postoje neizvesnosti. Nadal i… »
Federer: Nisam više u istoj kategoriji sa Nadalom i Novakom, ne bih voleo da odmah igram protiv njih

Federer: Nisam više u istoj kategoriji sa Nadalom i Novakom, ne bih voleo da odmah igram protiv njih

Mozzart sport 17.05.2021
Ni sam Švajcarac ne zna u kakvom je igračkom stanju posle nekoliko meseci pauze. Rodžer Federer, jedan od trojice najvećih tenisera ikada, posle više od dva meseca se opet vraća na posao. Žrebom na Ženeva openu (ATP 250) odlučeno je da zaigra… »
„Nisam na nivou Novaka i Rafe, ne bih da igram protiv njih“

„Nisam na nivou Novaka i Rafe, ne bih da igram protiv njih“

N1 Info 17.05.2021
Švajcarski teniser Rodžer Federer priznaje da su Novak Đoković i Rafael Nadal u ovom momentu druga kategorija i da zato ne bi voleo da igra protiv njih, ali veruje da može ponovo da dostigne najviši nivo. Čuveni igrač iza sebe ima dugu pauzu, koja… »

Vesti dana »