Povezane vesti

Kristina posle raskida besna na kristijana: Blatiš me za stolom, ja imam karakter, a ti si katastrofa! (video)

Kristina posle raskida besna na kristijana: Blatiš me za stolom, ja imam karakter, a ti si katastrofa! (video)

Kurir 17.05.2021
Kristijan Golubović je danas na samom početku raspodele budžeta raskinuo sa Kristinom Spalević, zbog toga što mu je odbrusila tokom današnjeg izazova, kada joj je on rekao kako treba da igra igru. Posle raspodele, dok je Lepi Mića izlagao o podeli… »
Dabogda mi rak izjeo dete ako nisi tražila to! Kristijan tvrdi da je Miljana želela da opšti s njim, Kulićeva mu žestoko…

Dabogda mi rak izjeo dete ako nisi tražila to! Kristijan tvrdi da je Miljana želela da opšti s njim, Kulićeva mu žestoko…

Kurir 17.05.2021
Miljana Kulić i Kristijan Golubović ušli su u žestok sukob jer je Golubović izneo tvrdnje da je Miljana od njega zahtevala da imaju intimne odnose, što ona oštro demantuje. - Kristijane, rekao si da si imao izazov vezano za mene, Tomovića i moju… »
Kristijan raskinuo sa Kristinom u programu uživo! Ona grcala u suzama: "Ne mogu da pređem preko toga"

Kristijan raskinuo sa Kristinom u programu uživo! Ona grcala u suzama: "Ne mogu da pređem preko toga"

Blic 17.05.2021
Kristijan Golubović, kao ovonedeljni vođa u "Zadruzi", podelio je budžete ukućanima i tom prilikom izneo svoje mišljenje o njima. Ono što je mnoge iznenadilo je to, da je Golubović u programu uživo raskinuo sa Kristinom Spalević, sa kojom je… »

Vesti dana »