Povezane vesti

Igor Jurić: Potpuno sam siguran da službe znaju za pedofile u vlasti u Srbiji

Igor Jurić: Potpuno sam siguran da službe znaju za pedofile u vlasti u Srbiji

Novi magazin 17.05.2021
Igor Jurić, osnivač Fondacije Tijana Jurić, izjavio je da je potpuno siguran da državne službe Srbije znaju za pedofile u vlasti i da ih "drže ko zna koliko po fiokama". "Siguran sam da ti ljudi rade mnogo toga baš zato što su u tim fiokama"… »
Igor Jurić tvrdi: "Državni vrh pun zlostavljača dece, štiti ih pedofilski lobi!"

Igor Jurić tvrdi: "Državni vrh pun zlostavljača dece, štiti ih pedofilski lobi!"

Pravda 17.05.2021
Igor Jurić, osnivač fondacije "Igor Jurić", otvorio je dušu kada je reč o njegovoj borbi, istakavši sa kakvim se pritiscima suočava, ali je i poručio da je "državni vrh pun zlostavljača dece, koje štiti pedofilski lobi". Jurić je govorio o… »
Igor Jurić – Pedofile na pozicijama službe drže „po fiokama“

Igor Jurić – Pedofile na pozicijama službe drže „po fiokama“

Nova 17.05.2021
Svi znamo mnogo o tragediji koja se dogodila porodici Igora Jurića, kao i o njegovoj borbi za bezbednost dece, ali koliko smo zaista svesni svih pritisaka sa kojima se Jurić suočava i ozbiljnosti zadatka koji je zadao sebi? Aktivista i osnivač… »
Igor Jurić: Pedofile na pozicijama službe drže „po fiokama“

Igor Jurić: Pedofile na pozicijama službe drže „po fiokama“

N1 Info 17.05.2021
Aktivista i osnivač Fondacije Tijana Jurić Igor Jurić o takozvanom „pedofilskom lobiju“ kaže da on u Srbiji apsolutno postoji, isto kao i „silovateljski lobi“ u kom „jedni druge štite po prepoznatljivom šablonu“. „Siguran sam da… »
Državni vrh pun zlostavljača dece koje štiti pedofilski lobi

Državni vrh pun zlostavljača dece koje štiti pedofilski lobi

Nova 17.05.2021
Gost nove epizode podcast-a "Snaga uma" je Igor Jurić, koji je sa Miljanom Nešković govorio o pritiscima sa kojima se susreće u borbi protiv pedofilskog lobija, za koji kaže da je u Srbiji veoma jak. Igor je govorio i o svemu što je preživeo od… »

Vesti dana »