Povezane vesti

Luna Đogani vrištala na marka i roditelje posle venčanja: Prodali ste me, vi ste javili novinarima kad se udajem!

Luna Đogani vrištala na marka i roditelje posle venčanja: Prodali ste me, vi ste javili novinarima kad se udajem!

Kurir 17.05.2021
Razlog zbog kog se Luna Đogani na dan svog venčanja žestoko posvađala sa suprugom Markom Miljkovićem, ali i celom porodicom, jeste taj što je mislila da je neko od njih javio medijima za njihov tajni plan. Osim što je bes iskazala na mužu… »
Sutra poklon u kuriru - dodatak Stars! Drama na venčanju: Luna vrištala na muža i roditelje!

Sutra poklon u kuriru - dodatak Stars! Drama na venčanju: Luna vrištala na muža i roditelje!

Kurir 17.05.2021
Drama na venčanju - Luna vrištala na muža i roditelje: Prodali ste me, vi ste odali kad se udajem! Đoganijeva pobesnela kad je videla da su novinari saznali kada će postati gospođa Miljković, pa je za to optužila Marka, Anabelu i Gagija. Plus… »
Anabela napravila haos?! Luni uništila venčanje!

Anabela napravila haos?! Luni uništila venčanje!

Svet & Skandal 17.05.2021
Luna Đogani i Marko Miljković juče su se venčali u opštini Rakovica, a njena majka Anabela Atijas uništila joj je jedan od najlepših dana u životu. „SRAM TE BILO“! „Anabela se baš naljutila kada je preko medija saznala da joj se najstarija… »

Vesti dana »