Povezane vesti

Vučić: Srbija spremna za nastavak dijaloga sa Prištinom

Vučić: Srbija spremna za nastavak dijaloga sa Prištinom

RTS 17.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u razgovoru sa specijalnim izaslanikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom u Briselu da je Srbija spremna za nastavak dijaloga sa Prištinom. "Dobar razgovor sa Miroslavom… »
Lajčak i Vučić se sastali u Briselu

Lajčak i Vučić se sastali u Briselu

Glas Amerike 17.05.2021
BRISEL — Miroslav Lajčak, specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine, i predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastali su se u Briselu, objavila su dvojica zvaničnika na nalozima društvene mreže Tviter. “Cenim priliku da sa… »
Lajčak objavio sliku s Vučićem, razgovarali o dijalogu

Lajčak objavio sliku s Vučićem, razgovarali o dijalogu

Nova 17.05.2021
Izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak objavio je na Tviteru fotografiju sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i naveo da "ceni što je imao priliku da sa njim razgovara o najnovijim dešavanjima u dijalogu, kao i… »
Srbija je spremna za nastavak dijaloga sa prištinom: Predsednik Vučić sastao se sa Lajčakom (foto)

Srbija je spremna za nastavak dijaloga sa prištinom: Predsednik Vučić sastao se sa Lajčakom (foto)

Srbija danas 17.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić iz Brisela putuje direktno u Prag u bilateralnu posetu Češkoj. Specijalni predstavnik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak izrazio je večeras zadovoljstvo što je imao priliku da sa predsednikom… »
Lajčak zadovoljan razgovorom; Vučić: Srbija spremna za nastavak dijaloga

Lajčak zadovoljan razgovorom; Vučić: Srbija spremna za nastavak dijaloga

Dnevnik 17.05.2021
BRISEL: Specijalni predstavnik EU za dijalog Beogrda i Prištine Miroslav Lajčak izrazio je večeras zadovoljstvo što je imao priliku da s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem razgovara o razvoju situacije u vezi sa dijalogom Beograda i Prištine… »
Lajčak objavio fotografiju s Vučićem: Cenim priliku da razgovaramo o dijalogu

Lajčak objavio fotografiju s Vučićem: Cenim priliku da razgovaramo o dijalogu

N1 Info 17.05.2021
Izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak objavio je na Tviteru fotografiju sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i naveo da "ceni što je imao priliku da sa njim razgovara o najnovijim dešavanjima u dijalogu, kao i… »
Vučić: Zabrinut sam za dijalog, ništa racionalno u pristupu Prištine

Vučić: Zabrinut sam za dijalog, ništa racionalno u pristupu Prištine

RTS 17.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je novinarima u Briselu da nije mogao da popusti Prištini ni po jednom pitanju na kojem su insistirali na Samitu "Brdo-Brioni". Zabrinut sam za budućnost dijaloga, jer u svemu što sam čuo na tom skupu nema… »

Vesti dana »