Povezane vesti
Gnjatović: Dobro je što se radi na pripremi vakcine protiv koronavirusa za decu
N1 Info 18.05.2021
Dr Marija Gnjatović sa Instituta za primenu nuklearne energije (INEP) u Beogradu ocenila je da je veoma dobro što se radi na pripremi vakcine protiv koronavirusa za decu, komentarišući najavu kompanije "Fajzer" da počinje njeno ispitivanje počev od… »
Gnjatović (INEP): Dobro je što se pripremaju vakcine protiv korona virusa za decu
Danas 18.05.2021
Dr Marija Gnjatović sa Instituta za primenu nuklearne energije (INEP) u Beogradu ocenila je da je veoma dobro što se radi na pripremi vakcine protiv korona virusa za decu, komentarišući najavu kompanije „Fajzer“ da počinje njeno ispitivanje počev od… »
Vesti dana »

Počeo istorijski sastanak Trampa i Putina: Rukovanje na pisti, pa pregovori o Ukrajini
Danas pre 1 satjoš 10 povezanih

Treći dan protesta širom Srbije (VIDEO, FOTO): Policija bacila suzavce, u Nemanjinoj zapaljeni kontejneri, u Nišu sukobi, policija evakuisala Karleušu iz Loznice
Danas pre 1 satjoš 4 povezane

"38 Lica uhapšeno, 6 policajaca povređeno": Dačić: "Demonstranti u Beogradu došli maskirani sa štanglama i motkama i namerom da povrede policajce"
Blic pre 30 minutajoš 4 povezane

Komesar Saveta Evrope za ljudska prava: Policija upotrebila nesrazmernu silu u Valjevu
Danas pre 3 satajoš 1 povezana