Povezane vesti

Lučić ponovo u Beogradu?: Miljenik navijača odgovrio na navode da se vraća u Partizan!

Lučić ponovo u Beogradu?: Miljenik navijača odgovrio na navode da se vraća u Partizan!

Hot sport 18.05.2021
Član idealne petorke Evrolige ove sezone prokomentarisao spekulacije o povratku u Partizan. Srpski košarkaš predvodio je nemački Bajern do prvog plasman u plej-of Evrolige u istoriji kluba. Sjajni košarkaš postao je član Bajerna 2016. godine, a u… »
Jedan sam od lidera bajerna: Vladimir Lučić je najbolji krilni igrač Evrolige: "Trinkijeri i Dule su venčani za košarku"

Jedan sam od lidera bajerna: Vladimir Lučić je najbolji krilni igrač Evrolige: "Trinkijeri i Dule su venčani za košarku"

Sportal blic 18.05.2021
je u ponedeljak i zvanilčno postao najbolji krilni igrač . Priznanje su mu uručili navijači, mediji, treneri i kapiteni timova koji igraju u elitnom takmičenju. - Ovog leta punim 32 godine, a od početka sam u istom takmičenju. Čast mi je što sam… »
Vladimir Lučić, najbolje krilo Evrolige: Nije realno da se vratim u Partizan

Vladimir Lučić, najbolje krilo Evrolige: Nije realno da se vratim u Partizan

Mozzart sport 18.05.2021
"Iako bih voleo da završim karijeru u svom klubu - nije realno. Vratiti se čisto da bih bio tu - nema smisla" Vladimir Lučić je u ponedeljak i zvanilčno postao najbolji krilni igrač Evrolige. Priznanje su mu 'uručili' navijači, mediji, treneri i… »

Vesti dana »