Povezane vesti

Fotka koja je zbunila mreže: Vera Matović ili Džil Bajden?

Fotka koja je zbunila mreže: Vera Matović ili Džil Bajden?

Nova 18.05.2021
Vera Matović postala je viralna na društvenim mrežama nakon što su korisnici uočili veliku sličnost između nje i Džil Bajden, prve dame Amerike. Lavinu komentara izazvala je fotografija koju je objavila Dženifer Garner, a na kojoj se nalazi i… »
Srpska folkerka ponovo hit na društvenim mrežama: Vera Matović ima poznatu dvojnicu - "Liči, ali bolja sam od nje!"

Srpska folkerka ponovo hit na društvenim mrežama: Vera Matović ima poznatu dvojnicu - "Liči, ali bolja sam od nje!"

Mondo 18.05.2021
Haos zbog slike žene američkog predsednika za koju su svi pomislili da je Vera Matović! Haos zbog slike žene američkog predsednika za koju su svi pomislili da je Vera Matović! Nakon haosa koji je nastao na društvenim mrežama zbog pesme Vere… »
Vera Matović pljunuta američka prva dama! Folkerka za Kurir: Ja takvu garderobu nikad ne bih obukla!

Vera Matović pljunuta američka prva dama! Folkerka za Kurir: Ja takvu garderobu nikad ne bih obukla!

Kurir 18.05.2021
Pevačica Vera Matović postala je prava internet senzacija, najpre zbog pesme "Miki, Milane", koja je vrlo popularna među omladinom, a sad i zbog neverovatne sličnosti sa Džil Bajdan, suprugom američkog predsednika Džoa Bajdena. Tviteraši o tome… »

Vesti dana »

Fon der Lajen: EU će Ukrajini dati kredit do 35 milijardi evra

Fon der Lajen: EU će Ukrajini dati kredit do 35 milijardi evra

Politika pre 34 minutajoš 40 povezanih
Preminula glumica Radmila Živković

Preminula glumica Radmila Živković

Vreme pre 34 minutajoš 25 povezanih
Veliki broj žrtava u izraelskim udarima na Gazu

Veliki broj žrtava u izraelskim udarima na Gazu

Novi magazin pre 16 minutajoš 18 povezanih