Povezane vesti

Kantona i Kin u Kući slavnih Premijer lige

Kantona i Kin u Kući slavnih Premijer lige

Nova 18.05.2021
Nekadašnji kapiteni fudbalskog kluba Mančester junajted Erik Kantona i Roj Kin primljeni su u utorak u Kuću slavnih Premijer lige. Kantona je od 1992. do 1997. godine odigrao 156 utakmica u Premijer ligi i postigao 70 golova za Junajted, uz četiri… »
Posle Anrija i Širera, tandem Junajteda u "Kući slavnih"

Posle Anrija i Širera, tandem Junajteda u "Kući slavnih"

Sportske.net 18.05.2021
Nekadašnji kapiteni fudbalskog kluba Mančester junajted Erik Kantona i Roj Kin primljeni su danas u Kuću slavnih Premijer lige. Kantona je od 1992. do 1997. godine odigrao 156 utakmica u Premijer ligi i postigao 70 golova za Junajted, uz četiri… »
Kantona u svom stilu: „Bio bih iznenađen da nisam izabran“

Kantona u svom stilu: „Bio bih iznenađen da nisam izabran“

Hot sport 18.05.2021
Legendarni fudbaler Mančester junajteda Erik Kantona primljen je u Kuću slavnih engleske Premijer lige. Nekadašnja zvezda Premijer lige, poznat je po neverovatnim partijama koje je pružao u dresu Mančestera, ali i po tome što se ne libi da otvoreno… »
Kantona u Kući slavnih PL: Ponosan sam, ali nisam iznenađen

Kantona u Kući slavnih PL: Ponosan sam, ali nisam iznenađen

Vesti online 18.05.2021
Legendarni fudbaler Mančester Junajteda Erik Kantona primljen je u Kuću slavnih engleske Premijer lige. Kantona je jedan od šestorice igrača koji su mesto u Kući slavnih obezbedili zahvaljujući glasovima navijača i stručnog žirija. – Srećan… »
Kantona u Kući slavnih PL: Ponosan sam, ali nisam iznenađen

Kantona u Kući slavnih PL: Ponosan sam, ali nisam iznenađen

N1 Info 18.05.2021
Legendarni fudbaler Mančester Junajteda Erik Kantona primljen je u Kuću slavnih engleske Premijer lige. Kantona je jedan od šestorice igrača koji su mesto u Kući slavnih obezbedili zahvaljujući glasovima navijača i stručnog žirija. „Srećan sam… »

Vesti dana »