Povezane vesti

Jurić: Dao sam izjavu, MUP: Nije izneo ni dokaz ni ime u slučaju političara-pedofila

Jurić: Dao sam izjavu, MUP: Nije izneo ni dokaz ni ime u slučaju političara-pedofila

Telegraf 18.05.2021
- Dao sam izjavu u svojstvu građanina u vezi sa svojim saznanjima o svemu onome sa čime se Fondacija bavi - rekao je Jurić. Osnivač fondacije "Tijana Jurić" Igor Jurić ispitan je danas u Upravi kriminalističke policije o svojim saznanjima u vezi sa… »
Igor Jurić dao izjavu policiji o pedofilskom lobiju u Srbiji

Igor Jurić dao izjavu policiji o pedofilskom lobiju u Srbiji

Sputnik 18.05.2021
Osnivač fondacije "Tijana Jurić" Igor Jurić ispitan je u Upravi kriminalističke policije o svojim saznanjima u vezi sa pedofilima u Srbiji. "Dao sam izjavu u svojstvu građanina u vezi sa svojim saznanjima o svemu onome sa čime se Fondacija bavi… »
Jurić policiji rekao „sve što su od njega tražili“, u MUP-u kažu „ništa novo“

Jurić policiji rekao „sve što su od njega tražili“, u MUP-u kažu „ništa novo“

N1 Info 18.05.2021
Osnivač fondacije "Tijana Jurić" Igor Jurić ispitan je u Upravi kriminalističke policije o svojim saznanjima u vezi sa pedofilima u Srbiji, a kako je potvrdio za Nova.rs, povod jeste gostovanje u podkastu na tom portalu. Kako je rekao, na današnjem… »
MUP otkrio šta je Igor Jurić rekao na saslušanju u policiji

MUP otkrio šta je Igor Jurić rekao na saslušanju u policiji

Nova 18.05.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova obavili su danas razgovor sa Igorem Jurićem u svojstvu građanina zbog njegovih izjava koje je izneo u medijima o takozvanom "pedofilskom" lobiju u Srbiji. „Ni ovoga puta Jurić policiji nije izneo ni jedan… »
SASLUŠANJE: MUP „Nije izneo ni jedan dokaz“- JURIĆ „Rekao sam sve što su tražili“!

SASLUŠANJE: MUP „Nije izneo ni jedan dokaz“- JURIĆ „Rekao sam sve što su tražili“!

U centar 18.05.2021
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova obavili su danas razgovor sa Igorem Jurićem u svojstvu građanina zbog njegovih izjava koje je izneo u medijima o takozvanom „pedofilskom“ lobiju u Srbiji. „Ni ovoga puta Jurić policiji nije izneo ni… »
Jurić za Nova.rs: Ispričao sam sve što su tražili od mene

Jurić za Nova.rs: Ispričao sam sve što su tražili od mene

Nova 18.05.2021
Osnivač fondacije "Tijana Jurić" Igor Jurić ispitan je danas u Upravi kriminalističke policije o svojim saznanjima u vezi sa pedofilima u Srbiji, a kako je za Nova.rs potvrdio, povod jeste gostovanje u podkastu na Nova.rs i na današnjem saslušanju… »
Igor Jurić dao izjavu UKP-u o svojim saznanjima o pedofilima u Srbiji

Igor Jurić dao izjavu UKP-u o svojim saznanjima o pedofilima u Srbiji

RTS 18.05.2021
Osnivač fondacije "Tijana Jurić" ispitan je u Upravi kriminalističke policije o saznanjima u vezi sa pedofilima u Srbiji. Igor Jurić je o tome u prethodnom periodu govorio u više javnih nastupa. "Dao sam izjavu u svojstvu građanina u vezi sa svojim… »
Igor Jurić dao izjavu ukp-u o “pedofilskom lobiju”

Igor Jurić dao izjavu ukp-u o “pedofilskom lobiju”

IndeksOnline 18.05.2021
BEOGRAD – Osnivač fondacije “Tijana Jurić”, Igor Jurić ispitan je danas u Upravi kriminalističke policije o svojim saznanjima u vezi sa pedofilima u Srbiji, o čemu je u prethodnom periodu govorio u više javnih nastupa. “Dao sam izjavu u… »
Igor Jurić pozvan u policiju nakon izjave da državne službe Srbije znaju za pedofile u vlasti

Igor Jurić pozvan u policiju nakon izjave da državne službe Srbije znaju za pedofile u vlasti

Moj Novi Sad 18.05.2021
Osnivač Fondacije "Tijana Jurić" pozvan je na saslušanje u Upravu kriminalističke policije nakon gostovanja na podkastu portala Nova.rs. Igor Jurić je u razgovoru s novinarkom Miljanom Nešković izjavio da je "potpuno siguran da državne službe… »
Igor Jurić pozvan na saslušanje nakon gostovanja na Nova.rs

Igor Jurić pozvan na saslušanje nakon gostovanja na Nova.rs

Nova 18.05.2021
Igor Jurić, društveni aktivista i osnivač Fondacije Tijana Jurić, pozvan je na saslušanje u Upravu kriminalističke policije (UKP) nakon što je juče gostovao u podcastu na portalu Nova.rs kod naše koleginice Miljane Nešković. Kako saznajemo… »
Igor Jurić pozvan na saslušanje posle gostovanja na Nova.rs

Igor Jurić pozvan na saslušanje posle gostovanja na Nova.rs

N1 Info 18.05.2021
Igor Jurić, osnivač Fondacije "Tijana Jurić", pozvan je na saslušanje u Upravu kriminalističke policije nakon što je u izjavio da je "potpuno siguran da državne službe Srbije znaju za pedofile u vlasti i da ih drže ko zna koliko po fiokama"… »
Igor Jurić pozvan na saslušanje nakon gostovanja na Nova.rs

Igor Jurić pozvan na saslušanje nakon gostovanja na Nova.rs

Novi magazin 18.05.2021
Igor Jurić, osnivač Fondacije "Tijana Jurić", pozvan je na saslušanje u Upravu kriminalističke policije nakon što je u ponedeljak izjavio da je "potpuno siguran da državne službe Srbije znaju za pedofile u vlasti i da ih drže ko zna koliko po… »
Igor Jurić: Potpuno sam siguran da službe znaju za pedofile u vlasti u Srbiji

Igor Jurić: Potpuno sam siguran da službe znaju za pedofile u vlasti u Srbiji

Danas 17.05.2021
Igor Jurić, osnivač Fondacije Tijana Jurić, izjavio je da je potpuno siguran da državne službe Srbije znaju za pedofile u vlasti i da ih „drže ko zna koliko po fiokama“. „Siguran sam da ti ljudi rade mnogo toga baš zato što su u tim… »

Vesti dana »