Povezane vesti

"Borini" gimnazijalci najbolji na Nacionalnoj olimpijadi u geografiji

"Borini" gimnazijalci najbolji na Nacionalnoj olimpijadi u geografiji

Južne vesti 18.05.2021
Učenici niške Gimnazije “Bora Stanković” ostvarili su najbolji rezultat na Nacionalnoj olimpijadi u geografiji, a najveći uspeh postigao je Vuk Bulatović koji je bio najuspešniji i u pojedinačnoj kategoriji. Takmičenje je okupilo 30 škola iz… »
Talentovani gimnazijalac osvojio prvo mesto na državnom takmičenju iz geografije

Talentovani gimnazijalac osvojio prvo mesto na državnom takmičenju iz geografije

Jugmedia 18.05.2021
Na takmičenju „Nacionalna geografska olimpijada“ učenik gimnazije „Bora Stanković“ Vuk Bulatović iz Niša osvojio je prvo mesto, dok je drugo mesto pripalo učeničkoj ekipi takođe iz ove škole, koji su se takmičili u konkurenciji od 30… »
Vuk Bulatović, pobednik Nacionalne geografske olimpijade : Geografija je moja prva ljubav

Vuk Bulatović, pobednik Nacionalne geografske olimpijade : Geografija je moja prva ljubav

Jug press 18.05.2021
NIŠ Kao osnovac sam gledao Evroviziju i već tada sam počeo da pamtim zemlje, da ih nalazim na geografskoj karti i učim njihove glavne gradove“, kaže Vuk Bulatović, učenik trećeg razreda specijalnog IT odeljenja Gimnazije „Bora Stanković“ u… »

Vesti dana »