Povezane vesti

Naomi Kembel postala prvi put majka sa 50 godina

Naomi Kembel postala prvi put majka sa 50 godina

N1 Info 18.05.2021
Britanska manekenka Naomi Kembel (50) iznenadila je korisnike interneta pošto je na društvenim mrežama napisala da je dobila prvo dete, devojčicu. „Jedno divno malo čudo me je izabralo za majku. Čast mi je da imam tako slatku dušu u svom… »
Majčinstvo: Supermodel Naomi Kembel u 50. godini postala majka devojčice

Majčinstvo: Supermodel Naomi Kembel u 50. godini postala majka devojčice

BBC News 18.05.2021
U intervjuu 2017. godine rekla je da se nada da će jednog dana biti roditeljka. Supermodel Naomi Kembel postala je majka devojčice. Ova pedesetogodišnjakinja je vest objavila na Instagramu, podelivši fotografiju ruke koja drži bebine noge… »
Naomi Kembel postala mama u 51. godini

Naomi Kembel postala mama u 51. godini

RTS 18.05.2021
Poznata manekenka i model Naomi Kembel postala je mama u šestoj deceniji. Ćerku je dobila četiri godine pošto je izjavila da će uz pomoć nauke postati mama kada ona to poželi. Na Instagram profilu, Naomi je podelila fotografiju na kojoj drži… »
Naomi Kembel postala majka u 50. Godini: Objavila bebinu sliku i otkrila kog je pola! (foto)

Naomi Kembel postala majka u 50. Godini: Objavila bebinu sliku i otkrila kog je pola! (foto)

Mondo 18.05.2021
Ostavila dirljive reči pored slike. Ostavila dirljive reči pored slike. Jedna od najpoznatijih manekenki na svetu Naomi Kembel postala je majka jedne devojčice u 50. godini! Ona je sa pratiocima na Instagramu podelila sliku na kojoj se vidi kako u ruci… »
Naomi Kembel postala majka u 50. godini

Naomi Kembel postala majka u 50. godini

Nova 18.05.2021
Jedan od najpoznatijih supermodela svih vremena Naomi Kembel objavila je na Instagramu da je u svojoj 50. godini postala majka. Ona je podelila fotografiju na kojoj se vidi kako u ruci drži stopala bebice. „Divni, mali blagoslov izabrao je mene da… »
Čuvena manekenka postala majka u 51. Godini: Naomi Kembel objavom zatresla svetske medije! (foto)

Čuvena manekenka postala majka u 51. Godini: Naomi Kembel objavom zatresla svetske medije! (foto)

Večernje novosti 18.05.2021
Foto: EPA Ovu informaciju podelila je na svom Instagram profilu, čime je šokirala ljude, s obzirom na to da apsolutno nigde u medijima nije objavljeno da će se Naomi ostvariti u ulozi majke. Naomi je na Instagramu objavila fotografiju na kojoj drži… »

Vesti dana »