Povezane vesti
Sećate li se Mimi iz "velikog brata"? Odnela je 50.000 evra, promenila profesiju, dobila sina i evo kako danas izgleda (foto)
Blic 18.05.2021
Prva žena koja je pobedila u "Velikom bratu" bila je Crnogorka Mirjana Mimi Đurović. Ona je 2006. godine osvojila 50.000 evra. Atraktivna plavuša, modna kreatorka Mimi Đurović često je bila na meti kritika zbog estetskih operacija, te su za nju govorili… »
Sećate li se Mimi iz Velikog brata? Uzela 100.000 evra da postane pevačica, pa "propala kroz zemlju" - evo šta sad radi!
Mondo 18.05.2021
Mimi je ušla u kuću na Košutnjaku kao kreatorka, okušala se na muzičkoj sceni, pa postala voditeljka! Mimi je ušla u kuću na Košutnjaku kao kreatorka, okušala se na muzičkoj sceni, pa postala voditeljka! Pobednica "Velikog brata" 2008. Mimi Đurović, bila… »
Vesti dana »
Politiko: Poslanici Evropskog parlamenta neće odobriti trgovinski sporazum sa SAD
Danas pre 5 satijoš 4 povezane
Raul Gonzales: Imamo velike šanse da prođemo grupu,čeka nas težak meč protiv Austrije
Politika pre 4 satijoš 3 povezane





