Povezane vesti

Federer posle debakla: Razočarao sam ih, žao mi je

Federer posle debakla: Razočarao sam ih, žao mi je

Nova 18.05.2021
Rodžer Federer se vratio posle pauze tenisu, ali je već na startu doživeo poraz u rodnoj Švajcarskoj, na turniru u Ženevi. On je izgubio od Pabla Anduhara rezultatom 4:6, 6:4, 4:6, uprkos prednosti brejka u trećem setu. U izjavi posle meča rekao je… »
Danilović završila učešće na turniru u Beogradu

Danilović završila učešće na turniru u Beogradu

Sportske.net 18.05.2021
Srpska teniserka Olga Danilović završila je učešće na turniru u Beogradu, nakon što je danas poražena u šesnaestini finala od Ruskinje Kamile Rahimove u dva seta 2:6, 4:6. U prvom setu, koji je trajao 36 minuta, Ruskinja je uspela tri puta da… »
Šokantno priznanje Federera - odustao od trke sa Novakom i rafom: Tenis je brutalan, ne nadam se tituli sa 40 godina!

Šokantno priznanje Federera - odustao od trke sa Novakom i rafom: Tenis je brutalan, ne nadam se tituli sa 40 godina!

Mondo 18.05.2021
Ne gaji Švajcarac lažne nade, već sada je odustao! Ne gaji Švajcarac lažne nade, već sada je odustao! Videli smo Rodžera Federera na šljaci posle gotovo dve godine i nije izgledao dobro. Izgubio je od Pabla Anduhara u Ženevi i tako doživeo drugi… »
Kakav šok: Federer ispao u prvom kolu turnira u Ženevi!

Kakav šok: Federer ispao u prvom kolu turnira u Ženevi!

Hot sport 18.05.2021
Neočekivan epilog… Legendarni Švajacarac i svojevremeno prvi igrač sveta Rodžer Federer eliminisan je u prvom kolu turnira iz serije 250 u Ženevi. Trenutno osmi igrač na svetskoj rang listi, a prvi nosilac ovog turnira ispao je od Španca Pabla… »
Senzacija - Federer je zarđao! Pobedio ga potpuni autsajder: Rodžer izgubio od 75. na svetu - i to kod kuće!

Senzacija - Federer je zarđao! Pobedio ga potpuni autsajder: Rodžer izgubio od 75. na svetu - i to kod kuće!

Mondo 18.05.2021
Daleko je ovo od onog Švajcarca kakvog znamo... Daleko je ovo od onog Švajcarca kakvog znamo... Švajcarac je daleko od svojih najboljih dana i najslavnijih izdanja! Rodžer Federer izašao je na šljaku posle tačno 712 dana i izgubio. Slavni… »
Utučeni Federer: Razočarao sam, žao mi je

Utučeni Federer: Razočarao sam, žao mi je

N1 Info 18.05.2021
Legendarni švajcarski teniser Rodžer Federer razočaran je zbog poraza na startu turnira u Ženevi. Osvajač 20 Grend slem titula odigrao je prvi meč na šljaci posle dve godine i odmah je izgubio. Bolji od njega bio je Pablo Anduhar sa 6:4, 4:6, 6:4… »
Federer posle poraza: Očekivao sam više od sebe, razičarao sam organizatore

Federer posle poraza: Očekivao sam više od sebe, razičarao sam organizatore

Večernje novosti 18.05.2021
Foto: EPA-EFE/SALVATORE DI NOLFI Osvajaču 20 grend slem titula je ovo bio prvi meč na šljaci posle više od dve godine i to protiv igrača koji je specijalista za ovu podlogu. Iskusni 39-godišnjak iz Bazela posle meča je istakao da je zakazao u… »
Federer se vratio i izgubio od Anduhara

Federer se vratio i izgubio od Anduhara

Dnevnik 18.05.2021
ŽENEVA: Švajcarski teniser Rodžer Federer vratio se na teren posle više od godinu dana pauze i poražen je na startu turnira u Ženevi od Španca Pabla Anduhara 6:4, 4:6, 6:4. Anduhar će u sledećoj rundi će igrati protiv pobednika duela između… »
Neuspešan povratak Federera na šljaku posle 712 dana

Neuspešan povratak Federera na šljaku posle 712 dana

Mozzart sport 18.05.2021
Pablo Anduhar bolji za četvrtfinale turnira u Ženevi. Dočekali su navijači u Ženevi da vide svog Rodžera Federera na šljaci posle čak 712 dana, ali se taj susret nije završio očekivanim ishodom. Španac Pablo Anduhar pokvario je "švajcarsku… »
Šok – Federer eliminisan na domaćem terenu!

Šok – Federer eliminisan na domaćem terenu!

Vesti online 18.05.2021
Rodžer Federer, osmi teniser sveta, poražen je od Pabla Anduhara u tri seta (6:4, 4:6, 6:4), u drugom kolu ATP turnira u Ženevi. Švajcarac je u Ženevu došao da bi se što bolje spremio za Rolan Garos, ali već na startu turnira zaustavljen je od… »
Upravo se desila teniska senzacija! Rodžer Federer se vratio i doživeo jedan od najtežih poraza u karijeri, i to u domovini!

Upravo se desila teniska senzacija! Rodžer Federer se vratio i doživeo jedan od najtežih poraza u karijeri, i to u domovini!

Sportal blic 18.05.2021
Prava senzacija na turniru u Ženevi gde je u prvom kolu eliminisan . Švajcarski as se ponovo vratio nakon duže pauze i u domovini doživeo jedan od najtežih poraza karijere, od 75. igrača sveta Pabla Anduhara. Španski teniser je slavio nakon tri… »
Federer neće po dobrom pamtiti povratak na teren: Iskusni Španac pobedio Švajcarca u Ženevi

Federer neće po dobrom pamtiti povratak na teren: Iskusni Španac pobedio Švajcarca u Ženevi

Večernje novosti 18.05.2021
Foto: EPA-EFE/SALVATORE DI NOLFI Videlo se da osvajaču 20 grend slem titula fali mečeva. Jasno je da on želi pravu formu da dostigne do Vimbldona. Iskusni 35-godišnji Španac je pokazao zašto je šljaka podloga koja mu najviše odgovara i iskoristio… »

Vesti dana »