Povezane vesti

Vučić: Pritisak mi ne diže stanje u SNS, već problemi sa KiM

Vučić: Pritisak mi ne diže stanje u SNS, već problemi sa KiM

Politika 18.05.2021
Neću plaćati reket, ni dodvoravati se mafijašima. PRAG - Predsednik Srbije i SNS-a Aleksandar Vučić, komentarišući navode nekih opozicionih medija u Srbiji o smeni Nebojše Stefanovića u stranci, rekao je večeras da Stefanović nije smenjen, a da… »
Tražili su ćevape od ljudskog mesa i pravili ih! Vučić o detaljima zločina - klanje, mučenje, najjezivije stvari!

Tražili su ćevape od ljudskog mesa i pravili ih! Vučić o detaljima zločina - klanje, mučenje, najjezivije stvari!

Mondo 18.05.2021
Predsednik Srbije otkrio je nove detalje o jezivim zločinima. "Taj što je klao, NIJE samo klao", rekao je u Pragu. Predsednik Srbije otkrio je nove detalje o jezivim zločinima. "Taj što je klao, NIJE samo klao", rekao je u Pragu. Predsednik Srbije… »
Rekli su "dajte mi ćevape"! Vučić potvrdio: Kada sam govorio o ćevapima govorio sam precizno, pekli su i slali svom…

Rekli su "dajte mi ćevape"! Vučić potvrdio: Kada sam govorio o ćevapima govorio sam precizno, pekli su i slali svom…

Kurir 18.05.2021
Predsednik Srbije je kazao da bi se zabrinuo kada bi nešto lepo rekli o njemu iz opozicije, i da mu ne smeta kada mu govore da je gladan pas. - Mnogi su mi rekli da sam preterao kada sam govorio na Prvoj televiziji, kada sam govorio o ćevapima. Nisam… »

Vesti dana »