Povezane vesti

Pali anđeli, elektro-folklor i ostrvska borba za pobedu – kako je počeo Evrosong

Pali anđeli, elektro-folklor i ostrvska borba za pobedu – kako je počeo Evrosong

RTS 19.05.2021
Prošle su tačno dve godine otkako je održano finale "Pesme Evrovizije" 2019. godine u Tel Avivu. Obožavaoci su sa nestrpljenjem očekivali početak sinoćnog polufinala zbog modernih nastupa, otkačenih pesama i stajlinga. U finale je prošlo deset… »
Hrvatska predstavnica poslala emotivnu poruku iz Roterdama

Hrvatska predstavnica poslala emotivnu poruku iz Roterdama

Nova 19.05.2021
"Ljudi, nemojte biti tužni, nemojte biti razočarani... jer mi nismo, ja sam stvarno super! I ja vam stvarno sa sigurnošću kažem da mi u zadnjih par godina nismo imali bolji nastup. Mi smo se toliko trudili", rekla je Albina u Instagram lajvu, odmah… »
Poslušajte numere prvih 10 finalista Pesme Evrovizije

Poslušajte numere prvih 10 finalista Pesme Evrovizije

Nova 19.05.2021
Norveška, Izrael, Rusija, Azerbejdžan, Malta, Litvanija, Kipar, Švedska, Belgija i Ukrajina prvi su finalisti 65. Pesme Evrovizije koja se ove godine u najvećoj evropskoj luci u Roterdamu. Nakon više od 700 dana i skoro dve godine, omiljeni šou… »
Poznato prvih 10 finalista evrosonga: Srbija i Uraganke se bore u četvrtak za prolazak u finale

Poznato prvih 10 finalista evrosonga: Srbija i Uraganke se bore u četvrtak za prolazak u finale

Večernje novosti 19.05.2021
Foto: EPA Okolnosti su malo izmenjene zbog pandemije, ali čar takmičenja – jedinstvo, zajedništvo i povezivanje muzikom – i dalje su tu. U večerašnjem, prvom polufinalu nastupa 16 zemalja, a najboljih deset odlaze u veliko finale u subotu. 22:56… »
Poznati prvi finalisti Evrovizije, bez poštovanja mera u publici (VIDEO, FOTO)

Poznati prvi finalisti Evrovizije, bez poštovanja mera u publici (VIDEO, FOTO)

Danas 18.05.2021
U finale ovogodišnjeg takmičenja za najbolju pesmu Evrope plasiralo se deset najboljih učesnika iz prve polufinalne večeri. Prema izboru publike i žirija to su Norveška, Izrael, Rusija, Malta, Kipar, Litvanija, Azerbejdžan, Švedska, Belgija… »
Niko od komšija ne ide dalje: Ove države su prošle u finale Evrovizije! Za šest zemalja takmičenje je gotovo

Niko od komšija ne ide dalje: Ove države su prošle u finale Evrovizije! Za šest zemalja takmičenje je gotovo

Blic 18.05.2021
Deset država se iz prvog polufinala "Evrovizije" plasiralo direktno u finale, koje se održava u subotu u Roterdamu. Među državama koje su prošle dalje našle su se: Norveška, Izrael, Rusija, Azerbejdžan, Malta, Švedska, Litvanija, Kipar, Belgija i… »
Hrvatica zapalila scenu evrovizije: Kostim pripijen uz telo, seksi nastup oduševio publiku! "Hvala vam, ne verujem šta se…

Hrvatica zapalila scenu evrovizije: Kostim pripijen uz telo, seksi nastup oduševio publiku! "Hvala vam, ne verujem šta se…

Blic 18.05.2021
Albina Grčić (22) predstavila je večeras rodnu Hrvatsku na 65. "Evroviziji" u Roterdamu, a njen nastup oduševio je mnoge. Ona je izvela pesmu "Tick-Tock", a njen nastup podrazumevao je kostim pripijen uz telo, dugu, puštenu kosu i koreografiju sa… »

Vesti dana »