Povezane vesti

Vučić: Spreman sam da se sastanem sa Kurtijem

Vučić: Spreman sam da se sastanem sa Kurtijem

Slobodna Evropa 19.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 19. maja u obraćanju novinarima u Pragu da je spreman da se sastane sa premijerom Kosova Aljbinom (Albin) Kurtijem sredinom juna. Kurti je nakon radne večere lidera zemalja Zapadnog Balkana u Briselu 18… »
Vučić: Spreman sam za dijalog sa Prištinom

Vučić: Spreman sam za dijalog sa Prištinom

Nova 19.05.2021
Predsednik Srbije Aleksndar Vučić izjavio je danas da je uvek spreman za dijalog sa Prištinom i da će prihvatiti teremin, kad bude određen, ako bude slobodan toga dana, ali "ako nije, zamoliće ih da pomere". „Uvek sam spreman za dijalog jer je to… »
Vučić: Uvek sam spreman za dijalog sa Prištinom

Vučić: Uvek sam spreman za dijalog sa Prištinom

N1 Info 19.05.2021
Predsednik Srbije Aleksndar Vučić izjavio je da je uvek spreman za dijalog sa Prištinom i da će prihvatiti termin, kad bude određen, ako bude slobodan toga dana, ali "ako nije, zamoliće ih da pomere". „Uvek sam spreman za dijalog jer je to dobro… »
Vučić i kurti oči U oči? Predsednik Srbije spreman da se sastane sa samozvanim premijerom lažne države

Vučić i kurti oči U oči? Predsednik Srbije spreman da se sastane sa samozvanim premijerom lažne države

Pravda 19.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je spreman, ukoliko bude slobodan određenog dana, da se sastane u Briselu sa tzv. premijerom privremenih prištinskih institucija Aljbinom Kurtijem. - Ja se bavim ovim poslom, nemam biznise, niti… »
Kurti najavio kada će se sastati sa Vučićem: Mesec susreta potvrđen, ali provokacije ne prestaju

Kurti najavio kada će se sastati sa Vučićem: Mesec susreta potvrđen, ali provokacije ne prestaju

Srbija danas 19.05.2021
Kurti je izjavio da je konačno rešenje međusobno priznavanje. Premijer Kosova Aljbin Kurti najavio je da će se, u kontekstu dijaloga o normalizaciji odnosa, sastati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem sredinom juna. Kurti je, posle radne… »
Kurti: Sastanak sa Vučićem u junu, na kraju dijaloga uzajamno priznanje

Kurti: Sastanak sa Vučićem u junu, na kraju dijaloga uzajamno priznanje

Vesti online 19.05.2021
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je da će dijalog biti nastavljen, ali i insistirao da bude dobro pripremljen, sa jasnom agendom i, kako je dodao, očekivanim rezultatom, uzajamnim priznavanjem Kosova i Srbije, prenosi Koha. Kurti je u intervjuu… »
Kurti: Sastanak sa Vučićem sredinom juna

Kurti: Sastanak sa Vučićem sredinom juna

Nova 19.05.2021
Premijer Kosova Aljbin Kurti (Albin) najavio je da će se u kontekstu dijaloga o normalizaciji odnosa, sastati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem sredinom juna. Kurti je posle radne večere lidera zemalja Zapadnog Balkana sa šefom evropske… »
Kurti najavio da će se sastati sa Vučićem sredinom juna

Kurti najavio da će se sastati sa Vučićem sredinom juna

N1 Info 19.05.2021
Premijer Kosova Aljbin Kurti najavio je da će se, u kontekstu dijaloga o normalizaciji odnosa, sastati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem sredinom juna. Kurti je, posle radne večere lidera zemalja Zapadnog Balkana sa šefom evropske… »
Kurti najavio susret sa Vučićem sredinom juna

Kurti najavio susret sa Vučićem sredinom juna

Slobodna Evropa 19.05.2021
Premijer Kosova Aljbin Kurti (Albin) najavio je 18. maja, nakon radne večere lidera zemalja Zapadnog Balkana u Briselu, da će se u kontekstu dijaloga o normalizaciji odnosa, sastati sa predsednikom Srbije, Aleksandrom Vučićem sredinom juna. On je… »

Vesti dana »