Povezane vesti

Tepić: Palma da odgovara na sudu za pedofiliju i prostituciju, a ne meni!

Tepić: Palma da odgovara na sudu za pedofiliju i prostituciju, a ne meni!

Pravda 19.05.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić prokomentarisala jei poziv predsednika Jedinstvene Srbije Dragana Markovića Palme na TV duel rečima da on ne bi trebalo da odgovara njoj, "nego pred sudom". Pošto je Marković pozvao na duel… »
Palma i Marinika opet u klinču: Marković pozvao Tepić na duel, ona odgovara da mu je mesto u zatvoru, a ne na televiziji

Palma i Marinika opet u klinču: Marković pozvao Tepić na duel, ona odgovara da mu je mesto u zatvoru, a ne na televiziji

Blic 19.05.2021
Dragan Marković Palma odlučan je u nameri da se odbrani od optužbi za podvođenje maloletnica koje je protiv njega prvi put u javnosti iznela Marinika Tepić, pa ju je pozvao na duel pred kamerama. Tepićeva odgovara: "Palma treba da ide u zatvor, a ne… »
Tepić o Markovićevom pozivu na TV duel: Ne treba on da odgovara meni nego sudu

Tepić o Markovićevom pozivu na TV duel: Ne treba on da odgovara meni nego sudu

N1 Info 19.05.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić prokomentarisala je poziv predsednika Jedinstvene Srbije Dragana Markovića Palme na TV duel rečima da on ne bi trebalo da odgovara njoj, "nego pred sudom". Marković je ocenio da su Tepić i Dragan… »
Tepić o pozivu na TV duel: Palma da odgovara pred sudom, a ne meni

Tepić o pozivu na TV duel: Palma da odgovara pred sudom, a ne meni

Danas 19.05.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić prokomentarisala jei poziv predsednika Jedinstvene Srbije Dragana Markovića Palme na TV duel rečima da on ne bi trebalo da odgovara njoj, „nego pred sudom“. Pošto je Marković pozvao na duel… »
Marković: Marinika Tepić i Đilas odbili duel sa mnom jer znaju da lažu

Marković: Marinika Tepić i Đilas odbili duel sa mnom jer znaju da lažu

Danas 19.05.2021
Predsednik Skupštine Jagodine Dragan Marković Palma izjavio je danas da su funkcioneri Stranke slobode i pravde Marinika Tepić i Dragan Đilas odbili njegov poziv na televizijski duel povodom optužbi da je organizovao podvođenje maloletnica jer… »
Tepić: Palma da odgovara sudu, a ne meni

Tepić: Palma da odgovara sudu, a ne meni

Nova 19.05.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić prokomentarisala jei poziv predsednika Jedinstvene Srbije Dragana Markovića Palme na TV duel rečima da on ne bi trebalo da odgovara njoj, "nego pred sudom". Pošto je Marković pozvao na duel… »
Novi žestoki obračun palme i marinike! Marković: Neće na TV duel zato šta lažu! Tepić: Mesto ti je u zatvoru, a ne na…

Novi žestoki obračun palme i marinike! Marković: Neće na TV duel zato šta lažu! Tepić: Mesto ti je u zatvoru, a ne na…

Kurir 19.05.2021
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma rekao je danas da su Marinika Tepić i Dragan Đilas odbili njegov poziv za TV duel. - Marinika Tepić je na svom Tviter nalogu odbila moj poziv na TV duel koji sam putem sredstava informisanja uputio… »

Vesti dana »