Povezane vesti

Jugoslav Ćosić dao otkaz na N1 - oglasio se na tviteru: Potez kompanije pokazuje da sam doneo ispravnu odluku!

Jugoslav Ćosić dao otkaz na N1 - oglasio se na tviteru: Potez kompanije pokazuje da sam doneo ispravnu odluku!

Mondo 19.05.2021
Ćosić nije otkrio detalje koji su doveli do raskida ugovora. Ćosić nije otkrio detalje koji su doveli do raskida ugovora. Televizija N1 danas je izdala dopis u kojem saopštava da ima novog direktora. Nedugo zatim oglasio se na društvenim mrežama i… »
Raspad na N1: Televiziju iznenada napustili Jugoslav Ćosić i Jelena Zorić

Raspad na N1: Televiziju iznenada napustili Jugoslav Ćosić i Jelena Zorić

Večernje novosti 19.05.2021
Foto: Printskrin Raskol u menadžmentu, koji se preliva i na redakciju, donekle je priznao i sam Jugoslav Ćosić. - Da otklonim svaku nedoumicu, u ponedeljak sam dao ostavku na sve funkcije kao i otkaz. Činjenica da je kompanija odlučila da ne izdamo… »
Bežanija od Šolaka: Raspad na N1, televiziju iznenada napustili Jugoslav Ćosić i Jelena Zorić!

Bežanija od Šolaka: Raspad na N1, televiziju iznenada napustili Jugoslav Ćosić i Jelena Zorić!

Kurir 19.05.2021
"Da otklonim svaku nedoumicu, u ponedeljak sam dao ostavku na sve funkcije kao i otkaz. Činjenica da je kompanija odlučila da ne izdamo zajedničko saopštenje već je izdala svoje, pokazuje da sam doneo ispravnu odluku", poručio je doskorašnji… »
Ćosić: Dao sam ostavku na sve funkcije na N1, kao i otkaz

Ćosić: Dao sam ostavku na sve funkcije na N1, kao i otkaz

Danas 19.05.2021
Doskorašnji direktor telvizije N1 Jugoslav Ćosić napisao je danas na svom Tviter nalogu da je dao ostavku na sve funkcije, kao i otkaz. „Da otklonim svaku nedoumicu, u ponedeljak sam dao ostavku na sve funkcije kao i otkaz“, naveo je Ćosić na… »

Vesti dana »