Povezane vesti

Vujošević za SK: Dug izmiren, zadovoljan sam

Vujošević za SK: Dug izmiren, zadovoljan sam

N1 Info 19.05.2021
Bivši trener Partizana Duško Vujošević govorio je ekskluzivno za Sport klub o aktuelnoj situaciji (ne)isplaćenih dugovanja crno-belih prema njemu. On je potvrdio da su sada dugovanja izmirena i da je ta priča završena. Pod jedan, tačna je vest, ja… »
Vujošević potvrdio: Isplaćen dug prema trofejnom stručnjaku!

Vujošević potvrdio: Isplaćen dug prema trofejnom stručnjaku!

Hot sport 19.05.2021
Čuveni trener Partizana potvrdio je da su sva dugovanja prema njemu isplaćena. Danas je tu informaciju u toku dana objavio Ostoja Mijailović, a Vujošević je potvrdio njegove navode. Trofejni strateg istakao je da je zadovoljan što je konačno dobio… »
Vujošević potvrdio: Isplaćen i zadovoljan jesam, zahvalan nisam

Vujošević potvrdio: Isplaćen i zadovoljan jesam, zahvalan nisam

Mozzart sport 19.05.2021
„Isuviše imam godina i bolesti da bih prihvatao neku dečiju priču kako je ljubav prema klubu surogat za pare koje sam više nego pošteno zaradio“, kaže trofejni stručnjak Partizana. Duško Vujošević je isplaćen. Ono što je predsednik… »
Vujošević potvrdio, pare su legle

Vujošević potvrdio, pare su legle

Sportske.net 19.05.2021
Nekadašnji trener Partizana Duško Vujošević potvrdio je da su sva dugovanja crno-belih prema njemu isplaćena. Nakon što je istu vest ranije danas potvrdio i Ostoja Mijailović, sada je ponovio i Duško Vujošević. "Tačna je vest, ja sam to saznao… »
Vujošević: Isplaćen mi je dug, zadovoljan sam, ne i zahvalan

Vujošević: Isplaćen mi je dug, zadovoljan sam, ne i zahvalan

Nova 19.05.2021
Duško Vujošević je potvrdio navode aktuelnog predsednika KK Partizan, Ostoje Mijailović, da su sva dugovanja prema njemu u potpunosti isplaćena. „Pod jedan, tačna je vest, ja sam to saznao od novinara jednog medija, da je urađena danas uplata… »

Vesti dana »