Povezane vesti

Vučić oduševio babiša: Srbija će Češkoj donirati 100.000 doza Fajzer vakcina

Vučić oduševio babiša: Srbija će Češkoj donirati 100.000 doza Fajzer vakcina

Kurir 19.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio je Češkoj Republici donaciju od 100.000 doza Fajzer vakcine, što je premijer Andrej Babiš sa oduševljenjem prihvatio. "Aleksandar Vučić mi je na našem sastanku ponudio neverovatan poklon. Srbija je… »
Vučić poklanja Češkoj vakcine, Babiš dirnut ponudom

Vučić poklanja Češkoj vakcine, Babiš dirnut ponudom

Nova 19.05.2021
Češki premijer Andrej Babiš saopštio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio na poklon Češkoj čak 100.000 vakcina protiv kovida-19 i to američke kompanije Fajzer. „Srpski predsednik tokom našeg susreta u četiri oka ponudio mi je… »
"Dirnut sam, mnogo vam hvala" Babiš oduševljen Vučićevom ponudom, odmah se oglasio na društvenim mrežama (foto)

"Dirnut sam, mnogo vam hvala" Babiš oduševljen Vučićevom ponudom, odmah se oglasio na društvenim mrežama (foto)

Srbija danas 19.05.2021
"Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio mi je neverovatan poklon na našem zajedničkom sastanku", napisao je Babiš. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio je češkom premijeru Andreju Babišu pomoć u vidu vakcina Fajzer, na šta mu se… »
Vučić ponudio Babišu 100.000 Fajzerovih vakcina na poklon

Vučić ponudio Babišu 100.000 Fajzerovih vakcina na poklon

N1 Info 19.05.2021
Češki premijer Andrej Babiš saopštio je da mu je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio danas na poklon Češkoj čak 100.000 vakcina protiv kovida-19 i to američke kompanije Fajzer. „Srpski predsednik tokom našeg susreta u četiri oka… »

Vesti dana »