Povezane vesti

Ko je glumac na koga se „loži“ Nataša Bekvalac

Ko je glumac na koga se „loži“ Nataša Bekvalac

Nova 20.05.2021
Nataša Bekvalac nas je javnim izlivom simpatija prema španskom glumcu Mariju Kasasu podsetila na to koliko su žene širom sveta bile očarane njim nakon što je odigrao glavnu ulogu u hit filmu "Tri metra iznad neba". Ovaj tridesetpetogodišnji glumac… »
Nataša Bekvalac otkrila da se opet zaljubila!

Nataša Bekvalac otkrila da se opet zaljubila!

Svet plus 20.05.2021
Nataša Bekvalac otkrila da se opet zaljubila! On je moj dečko, našalila se pevačica, objavivši fotografiju glumca iz popularne serije "El inocente" rađene po romanu pisca Harlana Kobena. Nakon tri braka, pažnju je Nataši privukao glumac iz… »
"Zaljubila sam se": Nataša Bekvalac priznala da je odlepila za poznatim glumcem! Poslala mu je poruku - iako je zauzet

"Zaljubila sam se": Nataša Bekvalac priznala da je odlepila za poznatim glumcem! Poslala mu je poruku - iako je zauzet

Blic 19.05.2021
Pevačica Nataša Bekvalac često se šali na račun svog ljubavnog života, a sada je svoje pratioce na Instagramu nasmejala objavom kada je napisala da se ponovo zaljubila. Naime, ona je priznala da je "odlepila" za španskim glumcem Mariom Kasasom, te… »
Nataša bekvalac priznala: Zaljubila sam se, ovo je moj dečko (foto)

Nataša bekvalac priznala: Zaljubila sam se, ovo je moj dečko (foto)

Večernje novosti 19.05.2021
Foto: TV Prva printskrin Nakon tri propala braka, pažnju je joj privukao glumac iz trenutno veoma popularne serije "Inosent". - Samo da prijavim da sam se zaljubila u ovog momka i da je on od juče moj dečko - napisala je Nata na svom Instagramu, a reč… »

Vesti dana »