Povezane vesti

NI TRAGA NI GLASA OD NJE! Evo zašto se Anabela nije pojavila na VENČANJU Lune i Marka!

NI TRAGA NI GLASA OD NJE! Evo zašto se Anabela nije pojavila na VENČANJU Lune i Marka!

Svet & Skandal 20.05.2021
Luna Đogani i Marko Miljković venčali su se najpre u opštini, a potom i u crkvi. Međutim, na oba venčanja se nisu pojavili roditelji. Iako se Gagi Đogani nekoliko puta oglašavao putem društvenih mreža, Anabela je ostala nema na ćerkino… »
Luna Đogani uputila emotivnu rođendansku čestitku sestri Blankici i podelila porodične uspomene (FOTO)

Luna Đogani uputila emotivnu rođendansku čestitku sestri Blankici i podelila porodične uspomene (FOTO)

Vesti online 20.05.2021
Pobednica druge sezone rijaliti šou programa “Zadruga” Luna Đogani nakon tajnog venčanja sa Markom Miljkovićem ima još jedan razlog za slavlje. Naime, njena mlađa sestra Blankica, koju je njena majka Anabela Atijas rodila tokom braka sa… »
Luna i Marko tajno su se venčali! Gagi emotivno reagovao na video snimak!

Luna i Marko tajno su se venčali! Gagi emotivno reagovao na video snimak!

Svet plus 20.05.2021
Luna Đogani i Marko Miljković venčali su se tajno prvo u opštini Rakovica, a potom i u crkvi, a taj snimak su kasnije i objavili na društvenim mrežama. Dok se Anabela povodom ovoga još nije oglasila, Gagi Đogani je emotivno reagovao. - Ja sam… »
Gagi Đogani uputio čestitku Luni i Marku Miljkoviću (FOTO)

Gagi Đogani uputio čestitku Luni i Marku Miljkoviću (FOTO)

Vesti online 20.05.2021
Bivši zadrugar Gagi Đogani oglasio se danas nakon Luninog venčanja u crkvi, te uputio dirljive reči svojoj starijoj mezimici. Denser je pogledao snimak sa svadbe koji su Luna i njen sadašnji suprug Marko Miljković objavili na Sikter kanalu, te… »
Gagi Đogani odgledao snimak luninog venčanja: Oglasio se s porukom za ćerku i zeta!

Gagi Đogani odgledao snimak luninog venčanja: Oglasio se s porukom za ćerku i zeta!

Mondo 20.05.2021
Ni Gagi ni Anabela nisu bili na ćerkinom venčanju. Ni Gagi ni Anabela nisu bili na ćerkinom venčanju. Nakon što je objavljen snimak crkvenog venčanja Lune Đogani i Marka Miljkovića, koji su se prethodno venčali u Opštini Rakovica, oglasio se i… »
Nije bio na ćerkinom crkvenom venčanju? Gagi se javno obratio Luni: "Ćerko, tvoja sreća je moje blago"

Nije bio na ćerkinom crkvenom venčanju? Gagi se javno obratio Luni: "Ćerko, tvoja sreća je moje blago"

Blic 19.05.2021
Luna Đogani danas je imala crkveno venčanje sa Markom Miljkovićem, dok su se pre tri dana venčali u opštini. Kako u snimku sa venčanja, koji su ona i Marko objavili na svom Jutjub kanalu, njenog oca Gagija Đoganija nema, baš kao ni majke Anabele… »
(Video): Objavljen ceo snimak venčanja lune i marka Svi komentarišu: "Ne vide joj se majka i otac i zarađuje na venčanju"

(Video): Objavljen ceo snimak venčanja lune i marka Svi komentarišu: "Ne vide joj se majka i otac i zarađuje na venčanju"

Blic 19.05.2021
Rijaliti zvezde Luna Đogani i Marko Miljković danas su obavili crkveno venčanje, tri dana nakon opštinskog, a ona je blistala u beloj venčanici sa perjem i čipkom oko ruku, dok je kosu svezala u punđu. Njih dvoje su sada pokazali svima snimak sa… »

Vesti dana »