Povezane vesti

Danilo Nikolić već predviđa majstoricu!?

Danilo Nikolić već predviđa majstoricu!?

Sportske.net 20.05.2021
Danilo Nikolić je bio ključni čovek u ekipi Budućnosti koja je u drugom meču finalne serije plej-ofa uspela da od ''minus 20'' stigne do ''plus devet'' protiv Crvene zvezde, nekoliko minuta pre kraja. On je do samog finiša bio nepogrešiv u šutu za… »
Košarkaš Budućnosti ‘pecnuo’ zvezdu pred nastavak finalne serije: ‘Ubeđen sam da možemo da izborimo majstoricu’

Košarkaš Budućnosti ‘pecnuo’ zvezdu pred nastavak finalne serije: ‘Ubeđen sam da možemo da izborimo majstoricu’

Hot sport 20.05.2021
KK Crvena zvezda trenutno vodi 2:0 u finalnoj seriji ABA lige protiv Budućnosti. Košarkaš Budućnosti Danilo Nikolić ističe da je uveren da njegova ekipa može da stigne do majstorice u finalu plej-ofa ABA lige. – Loše smo otvorili drugi meč… »
SAD je najteže, ali budućnost se ne predaje: Priterani su uza zid, Milojević zna recept za pobedu i ostanak u seriji!

SAD je najteže, ali budućnost se ne predaje: Priterani su uza zid, Milojević zna recept za pobedu i ostanak u seriji!

Mondo 20.05.2021
Zvezda je jako blizu novog trofeja. Zvezda je jako blizu novog trofeja Subota je najvažniji dan sezone u ABA ligi. Budućnost dočekuje Crvenu zvezdu u finalnoj seriji i mora da pobedi ako želi da ostane u igri. Crveno-belima bi trijumf doneo odbranu… »
Danilo Nikolić siguran u majstoricu ABA lige: Siguran sam, dobijamo naredna dva meča

Danilo Nikolić siguran u majstoricu ABA lige: Siguran sam, dobijamo naredna dva meča

Mozzart sport 20.05.2021
Krilni centar Budućnosti se poziva na dvogodišnju nepobedivost Podgoričana u „Morači“ na utakmicama ABA lige. Crvena zvezda ima 2:0 i razigranog Ognjena Dobrića, Budućnost ima prednost domaćeg terena u narednoj utakmici. Možda i dve. Uverena… »

Vesti dana »