Povezane vesti

Jokić mora da časti večeru! Trener mi je rekao - šutiraj još više: Bogdan o Nikoli MVP-u i ludnici koju jedva čeka!

Jokić mora da časti večeru! Trener mi je rekao - šutiraj još više: Bogdan o Nikoli MVP-u i ludnici koju jedva čeka!

Mondo 20.05.2021
Bogdan Bogdanović razgovarao sa novinarima iz Srbije o velikim utakmicama koje ga čekaju, o svojoj karijeri i životu u Americi. Otkrio je šta mu je trener rekao pre nego što je eksplodirao pod njegovim vođstvom. Bogdan Bogdanović razgovarao sa… »
Bogdanović: Tu sam za Srbiju! Jokić mora da časti, u Njujorku je “da poludiš” (FOTO/VIDEO)

Bogdanović: Tu sam za Srbiju! Jokić mora da časti, u Njujorku je “da poludiš” (FOTO/VIDEO)

Vesti online 20.05.2021
Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović igra još jednu uspešnu NBA sezonu u kojoj mu skoro sve polazi za rukom, pa je tako razgovarao sa srpskim novinarima na brojne teme, od Atlante i NBA do reprezentacije Srbije. Na startu plej-ofa Bogdanovića očekuju… »
Bogdan Bogdanović: ‘Zvao sam Galinarija da dođe u Beograd! Jokić će častiti ako bude MVP’

Bogdan Bogdanović: ‘Zvao sam Galinarija da dođe u Beograd! Jokić će častiti ako bude MVP’

Hot sport 20.05.2021
Bek je istakao da je uzbuđen jer se prva plej-of utakmica igra u Njujorku! Reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović blista u dresu Atlante. Bogdanove partije u drugom delu sezone su na zavidnom nivou. Bek je odigrao 44 utakmice i prosečno provodi 29,5… »
"Jokić mora da časti večeru": Bogdan Bogdanović ćaskao sa srpskim novinarima: "Nedostaje mi kafićarenje po Beogradu!" i…

"Jokić mora da časti večeru": Bogdan Bogdanović ćaskao sa srpskim novinarima: "Nedostaje mi kafićarenje po Beogradu!" i…

Sportal blic 20.05.2021
je ovog četvrtka održao konferenciju za štampu na kojoj je razgovarao sa novinarima iz Srbije. Bogdanovića i očekuje prvi plej-of u njegovoj četvrtoj sezoni u NBA ligi, pa je bek Hoksa rekao da očekuje „ludnicu“ protiv Njujork Niksa. - Baš sam… »
Bogdanović: Jokić mora da časti, Željko bi se snašao u NBA

Bogdanović: Jokić mora da časti, Željko bi se snašao u NBA

Nova 20.05.2021
Bogdan Bogdanović, košarkaš Atlanta Hoksa razgovarao je o Nikoli Jokiću, Atlanta Hoksima, ali i tome kako bi se Željko Obradović snašao u NBA ligi. Bogdanovića i Atlantu očekuje prvi plej-of u njegovoj četvrtoj sezoni u NBA ligi, pa je bek Hoksa… »
Bogdanović: Žoc bi se prilagodio u NBA ligi, Jokić mora da časti ako dobije MVP nagradu

Bogdanović: Žoc bi se prilagodio u NBA ligi, Jokić mora da časti ako dobije MVP nagradu

Večernje novosti 20.05.2021
Foto AP U razgovoru sa srpskim novinarima putem platforme "Zoom" prvo je pričao o predstojećim mečevima protiv NJujork Niksa u plej-ofu NBA lige, posebno u kultnom "Medison Skver Gardenu". - Uzbuđen sam zbog pve plej-of utakmice. Znamo da je "Medison… »

Vesti dana »