Povezane vesti

Ša OSTAVIO Taru! Evo šta mu je ona PORUČILA!

Ša OSTAVIO Taru! Evo šta mu je ona PORUČILA!

Svet & Skandal 20.05.2021
Nenad Aleksić Ša ostavio je Taru Simov sa kojom je u rijalitiju prevario svoju suprugu Ivanu. Naime, Ša je zbog pitanja gledalaca i spekulacija da se Simova u spoljnom svetu viđa sa bivšim dečkom odlučio da stavi tačku na njihov odnos… »
Ša otkrio razlog raskida sa tarom, ona se odmah oglasila na Instagramu! Simova tvrdi da joj je svejedno, uputila brutalnu…

Ša otkrio razlog raskida sa tarom, ona se odmah oglasila na Instagramu! Simova tvrdi da joj je svejedno, uputila brutalnu…

Kurir 20.05.2021
Nenad Aleksić Ša ostavio je pred milionskim auditorijumom diskvalifikovanu Taru Simov, zbog pitanja i spekulacija da se ona napolju smuca sa bivšim dečkom i drugim likovima. Simova se odmah nakon toga oglasila na svom profilu na Instagramu sledećom… »
“Ako ćeš da me ostaviš preko televizora, samo napred” Tara poslala poruku Ša i svi su šokirani

“Ako ćeš da me ostaviš preko televizora, samo napred” Tara poslala poruku Ša i svi su šokirani

Blic 20.05.2021
Tara Simov, diskvalifikovana učesnice "Zadruge", sve je šokirala novom objavom na Instagram profilu. Naime, ona je poslala jasnu poruku Nenadu Aleksiću Ša da ne pristaje na kompromise. - Ako će moj dečko da veruje u hipotetička pitanja, a ne u naš… »
Ša ostavio Taru Simov pred kamerama: Ovo je pravi razlog, kipti od besa: "Sad može da radi šta hoće"

Ša ostavio Taru Simov pred kamerama: Ovo je pravi razlog, kipti od besa: "Sad može da radi šta hoće"

Blic 20.05.2021
Nenad Aleksić Ša dobio je pitanje gledalaca vezano za Taru Simov koje ga je očigledno pogodilo. Ša je rešio da ostavi Taru pred svima. "Zašto Tari koja je hipotetički sa Stefanom veruješ, a Ivanu si vređao?", glasilo je pitanje za Ša. "Smučilo… »
Ša saznao šta Tara radi van rijalitija? Reper nije znao šta ga je snašlo: Ne mogu da se ubijem, bilo bi ružno ako je…

Ša saznao šta Tara radi van rijalitija? Reper nije znao šta ga je snašlo: Ne mogu da se ubijem, bilo bi ružno ako je…

Kurir 20.05.2021
Nenad Aleksić Ša je saznao šta Tara Simov radi van rijalitija i sve opisao jednom rečenicom. - Šta bi poručio devojci, ako se hipotetički smuca sa likovima? - glasilo je pitanje. - Njena stvar, bilo bi ružno da je tako, ali ja ne mogu da se ubijem… »
Tara ne ispušta Ša iz vida! Simova kipti od besa, oglasila se i poručila reperu: Ako će da me ostavi, samo napred! (foto)

Tara ne ispušta Ša iz vida! Simova kipti od besa, oglasila se i poručila reperu: Ako će da me ostavi, samo napred! (foto)

Kurir 20.05.2021
Nenad Aleksić Ša je saznao šta Tara Simov radi van rijalitija i sve opisao jednom rečenicom. Naime, njemu je postavljeno pitanje šta bi poručio devojci, ako se hipotetički smuca sa likovima van rijalitija. Ša je istakao da ne može da se ubije ako… »
Ša se totalno pogubio! Reperu postavljeno pitanje o Tari i bivšem vereniku, nije znao šta ga je snašlo: Nek se drži…

Ša se totalno pogubio! Reperu postavljeno pitanje o Tari i bivšem vereniku, nije znao šta ga je snašlo: Nek se drži…

Kurir 20.05.2021
Nenad Aleksić Ša imao je priliku da odgovara na pitanja publike. - Ako je Tara hipotetički u vezi sa Stefanom, kao Ivana sa Vladom, šta bi poručio? - glasilo je pitanje. - Nemam šta da porućim, čekam da izađem. Držim se onog što mi je u glavi… »

Vesti dana »