Povezane vesti

Blokiran sam centar Beograda: Udes na Terazijama, policija na licu mesta

Blokiran sam centar Beograda: Udes na Terazijama, policija na licu mesta

Srbija danas 20.05.2021
Na licu mesta su šlep-služba i policija, a tokom večeri biće poznato više detalja o ovom slučaju. Trenutno je blokiran sam centar Beograda zbog saobraćajne nezogde koja se dogodila oko 20.30 sati. U sudaru je učestvovalo jedno taksi vozilo koje je… »
Popodnevni špic, kiša i udes napravili kolaps: Na beogradskim mostovima sve stoji

Popodnevni špic, kiša i udes napravili kolaps: Na beogradskim mostovima sve stoji

Telegraf 20.05.2021
Do gužve je odmah došlo na uobičajenim tačkama u gradu. Još jedan kišni dan u poslepodnevnom špicu napravio je kolaps na glavnim beogradskim saobraćajnicama. Saobraćaj je na Gazeli veoma usporen, a duge kolone formirale su se u smeru ka gradu. Na… »
Stravične gužve u Beogradu: Na Gazeli se dogodio udes, zbog toga je kolaps u saobraćaju! (foto)

Stravične gužve u Beogradu: Na Gazeli se dogodio udes, zbog toga je kolaps u saobraćaju! (foto)

Kurir 20.05.2021
Teška saobraćajna nezgoda dogodila se ovog popodneva u Beogradu u Bulevaru vojvode Putnika u pravcu ka centru grada, odnosno ka uključenju za most Gazela. Kako javljaju čitaoci u ovom sudaru učestvovalo je više vozila, a jedno od njih je i… »

Vesti dana »