Povezane vesti

Žoc u NBA? Bez problema, našao bi on načina! Bogdanović otkrio Obradovićeve tajne - On ima jednu moć!

Žoc u NBA? Bez problema, našao bi on načina! Bogdanović otkrio Obradovićeve tajne - On ima jednu moć!

Mondo 20.05.2021
Sjajni srpski as uopšte ne sumnja u svog bivšeg trenera. Sjajni srpski as uopšte ne sumnja u svog bivšeg trenera "Snajper" Atlante i srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović udelio je savet mladom zemljaku u NBA Alekseju Pokuševskom, a onda rekao da… »
„Pokuševski da bude bezobrazniji, Micić je spreman za NBA“

„Pokuševski da bude bezobrazniji, Micić je spreman za NBA“

Nova 20.05.2021
Bogdan Bogdanović, košarkaš Atlanta Hoksa, proanalizirao je ko bi od srpskih igrača mogao da se snađe u NBA ligi. On već ima iskustva u najjačoj ligi na svetu i posle tri sezone u Sakramento Kingsima, prešao je u Atlantu jesenas. U najjaču ligu… »
Bogdan Bogdanović: Jokić da časti više od večere ako bude MVP, vidim Petruševa, Milutinova i Vasu u NBA, ne znam šta…

Bogdan Bogdanović: Jokić da časti više od večere ako bude MVP, vidim Petruševa, Milutinova i Vasu u NBA, ne znam šta…

Mozzart sport 20.05.2021
Bek Atlanta Hoksa govorio za medije povodom potpisivanja ugovora sa kompanijom Adidas. Reprezentativac Srbije i košarkaš Atlante Bogdan Bogdanović, potpisao je ugovor sa Adidasom i tom prilikom porazgovarao sa srpskim medijima. Govorio je o brojnim… »
Bogdan zove još trojicu Srba u NBA, ko će u reprezentaciju i kako će se MVP Jokić "otvoriti"?

Bogdan zove još trojicu Srba u NBA, ko će u reprezentaciju i kako će se MVP Jokić "otvoriti"?

Sportske.net 20.05.2021
Srpski košarkaš i član Atlanta Hoksa Bogdan Bogdanović rekao je da je uzbuđen zbog starta plej-ofa NBA lige. Od dolaska u Atlantu, Bogdanović igra svoju najbolju košarku otkako se iz Evrope preselio u NBA ligu. Kako je i sam otkrio u razgovoru sa… »
Bogdanović: Žoc bi se snašao u NBA, Jokić će morati da časti

Bogdanović: Žoc bi se snašao u NBA, Jokić će morati da časti

Dnevnik 20.05.2021
BEOGRAD: Košarkaš Atlante Bogdan Bogdanović izjavio da bi se legendarni trener Željko Obradović uspeo da adaptira na NBA ligu. "Željkov najveći kvalitet je moć adaptacije, on ume da se adaptira i mislim da bi on našao svoj sistem koji bi… »
Aleksej, budi bezobrazniji! Bogdanov savet Pokuševskom - mi to nemamo kad dođemo u NBA!

Aleksej, budi bezobrazniji! Bogdanov savet Pokuševskom - mi to nemamo kad dođemo u NBA!

Mondo 20.05.2021
Bek Atlante govorio o drugim srpskim košarkašima. Bek Atlante govorio o drugim srpskim košarkašima. Završena je regularna sezona NBA lige i vreme je za plej-of. U njemu će biti Bogdan Bogdanović, bek Atlanta Hoksa, koji ovog proleća pruža… »
Ovo nema nigde na svetu! E, zato smo zemlja košarke - Pokuševski se vratio u Srbiju, pogledajte šta mu se onda desilo…

Ovo nema nigde na svetu! E, zato smo zemlja košarke - Pokuševski se vratio u Srbiju, pogledajte šta mu se onda desilo…

Sportal blic 20.05.2021
Aleksej Pokuševski je bio najmlađi član NBA lige u sezoni koja polako ulazi u završnicu, a kako je sa Oklahomom ostao bez plej-ofa - vratio se u Srbiju i doživeo nešto što se u ostatku sveta baš i ne viđa. Ko gleda puku košarkašku statistiku… »

Vesti dana »