Povezane vesti
EP odložio raspravu o ratifikaciji investicionog sporazuma s Kinom
N1 Info 20.05.2021
Evropski parlament je velikom većinom glasova odlučio da odloži raspravu o ratifikaciji investicionog sporazuma sa Kinom, sve dok Peking ne ukine sankcije evropskim parlamentarcima. Za odluku je glasalo 599 poslanika, uz 30 koji su bili protiv i 58… »
Evropski parlament blokirao investicioni sporazum s Kinom
Slobodna Evropa 20.05.2021
Evropski parlament je u četvrtak odbio bilo kakvo razmatranje investicionog sporazuma između Unije i Kine sve dok postoje kineske sankcije protiv evropskih zastupnika i naučnika, prenosi AFP. Prema rezoluciji, Parlament, koji mora ratifikovati sporazum… »
EP zaustavio ratifikaciju investicionog sporazuma sa Kinom
RTV 20.05.2021
BRISEL - Evropski parlament zaustavio je danas ratifikaciju novog investicionog sporazuma sa Kinom sve dok Peking ne ukine sankcije političarima iz EU, produbljujući time jaz u kinesko-evropskim odnosima i uskraćujući kompanijama iz EU bolji pristup… »
Vesti dana »

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori, izazovi i zahtevi za učešćem Zelenskog
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 59 povezanih

Pešić posle pobede nad Kiprom: "Svaki dan je novi cilj i treba napredovati, ali ne zavisi sve od nas", objasnio i šta je sa micićem: "Nadamo se da će biti spreman za Minhen"
Dnevnik pre 32 minutajoš 28 povezanih

Orlovi istorijski ubedljivi protiv Kipra – Pešić promešao karte na „lakšem treningu“
Sputnik pre 57 minutajoš 24 povezane