Povezane vesti

Ša sa paulom kao nekad sa tarom, a Simova se oglasila: Precrtala sam ga, nisam mu ja pas, nikad ga više neću videti!

Ša sa paulom kao nekad sa tarom, a Simova se oglasila: Precrtala sam ga, nisam mu ja pas, nikad ga više neću videti!

Kurir 21.05.2021
Nenad Aleksić Ša je javno ostavio Taru Simov u svom obraćanju u rijalitiju Zadruga. Naime, sveni smo da Simova redovno prati dešavanja u rijalitiju iz razloga što je njen sada već sadašnji dečko još uvek tamo, stoga smo je pozvali da nam… »
Ša ostavio taru, ona mu brutalno odgovorila: "Odlazim bez pozdrava, previše si snova razbio"

Ša ostavio taru, ona mu brutalno odgovorila: "Odlazim bez pozdrava, previše si snova razbio"

Blic 21.05.2021
Zadrugari su imali prilike da vide razgovor Nenada Aleksića Ša i Stefana Karića o Tari Simov o njenim planovima i tajnama koje imala da mu kaže, a koje mu je prećutala o navodnom razgovoru sa bivšim verenikom Stefanom, a povodom raskida se oglasila… »
Reper ostao bez žene i ljubavnice, pa svima poručio: Dajem ljubav, da bih dobio ništa! (VIDEO)

Reper ostao bez žene i ljubavnice, pa svima poručio: Dajem ljubav, da bih dobio ništa! (VIDEO)

Vesti online 21.05.2021
Nakon što je javno otkrio šta ga je najviše mučilo u odnosu sa Tarom Simov, Nenad Aleksić Ša je doneo odluku da defintiivno stavi tačku na ljubavnu aferu sa njom. – Izgubio je ženu, i normalno je da kaže da je gotovo? Nije mi jasno – rekao je… »
Ša JAVNO OSTAVIO Taru, ali i ona mu NIJE ostala DUŽNA!

Ša JAVNO OSTAVIO Taru, ali i ona mu NIJE ostala DUŽNA!

Svet & Skandal 21.05.2021
Zadrugari su imali prilike da vide razgovor Nenada Aleksića Ša i Stefana Karića o Tari Simov o njenim planovima i tajnama koje imala da mu kaže, a koje mu je prećutala o razgovoru sa bivšim verenikom Stefanom, a povodom raskida se oglasila i Tara… »
STAVILI MU DO ZNANJA ŠTA JE IZGUBIO! Ša napokon dobio pohvale od zadrugara, jer je digao ruke od Tare!

STAVILI MU DO ZNANJA ŠTA JE IZGUBIO! Ša napokon dobio pohvale od zadrugara, jer je digao ruke od Tare!

Svet & Skandal 21.05.2021
U toku emisije „Gledanje snimaka“ pušten je klip na kojem su Nenad Aleksić Ša, Stefan Karić i Jovana Ljubisavljević koji su priučali o Tari Simov, naime Karić je govorio Ša da mu se divi što je Tari prešao preko nekih stvari. Voditelj Milan… »
Definitivno kraj! Ša otkrio razlog raskida sa tarom, pa poručio: "Lagao sam sebe"

Definitivno kraj! Ša otkrio razlog raskida sa tarom, pa poručio: "Lagao sam sebe"

Blic 20.05.2021
Nenad Aleksić Ša javno je u rijalitiju "Zadruga" ostavio svoju ljubavnicu Taru Simov zbog spekulacija da se ona nakon svoje diskvalifikacije iz rijalitija čuje i viđa sa bivšim verenikom Stefanom, a sada je reper za crnim stolom izneo i razlog… »

Vesti dana »