Povezane vesti

Vučević ponosan na EXIT tim: Izlaz je blizu, na dohvat ruke, vakciniši se

Vučević ponosan na EXIT tim: Izlaz je blizu, na dohvat ruke, vakciniši se

RTV 21.05.2021
NOVI SAD - Ponosan sam na devojke i momke iz EXIT tima i drugih najvećih srpskih festivala koji su pripremili sjajnu kampanju koja će da motiviše mlade da se vakcinišu, navodi se na Instagram profilu gradonačelnika Novog Sada, Miloša Vučevića… »
Vučević poziva na vakcinaciju i povratak normalnom životu: Vreme je da vraćamo EXIT i druge festivale, da napunimo…

Vučević poziva na vakcinaciju i povratak normalnom životu: Vreme je da vraćamo EXIT i druge festivale, da napunimo…

Alo 21.05.2021
Izlaz je blizu, na dohvat ruke, vakciniši se! Ponosan sam na devojke i momke iz EXIT tima i drugih najvećih srpskih festivala koji su pripremili sjajnu kampanju koja će da motiviše mlade da se vakcinišu, napisao je na svom Instagram profilu… »
Vučević ponosan na kampanju vakcinisanja mladih

Vučević ponosan na kampanju vakcinisanja mladih

Dnevnik 21.05.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević najavio je početak finalne faze za povratak u normalan život tokom pandemije kovid-19, kampanju za vakcinisanje mladih. „Ponosan sam na devojke i momke iz EXIT tima i drugih najvećih srpskih festivala koji… »
Vučević: Vreme je da vraćamo EXIT i druge festivale, da napunimo restorane, da taksisti i kafići imaju posla

Vučević: Vreme je da vraćamo EXIT i druge festivale, da napunimo restorane, da taksisti i kafići imaju posla

Kurir 21.05.2021
Ponosan sam na devojke i momke iz EXIT tima i drugih najvećih srpskih festivala koji su pripremili sjajnu kampanju koja će da motiviše mlade da se vakcinišu, napisao je na svom Instagram profilu gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević. View this… »

Vesti dana »