Povezane vesti
Kineski rover šalje prve snimke sa Marsa VIDEO
Nova 22.05.2021
Motorizovani kineski rover kojim se upravlja na daljinu spustio se danas sa svog lendera na Marsu i krenuo u istraživanje površine crvene planete, saopštila je kineska svemirska uprava. Rover koji se kreće na sunčev pogon dotakao je tlo Marsa u 10.40… »
Kineski rover ispituje površinu Marsa
Glas Amerike 22.05.2021
PEKING — Prvi kineski rover na Marsu spustio se u subotu niz rampu sonde i sada ispituje površinu Crvene planete, saopštila je kineska svemirska agencija. Rover je dotakao površinu Marsa u 10:40 ujutro po lokalnom vremenu u Pekingu, navela je Nacionalna… »
Kineski rover se spustio na površinu Marsa, počeo sa istraživanjem Crvene planete
Blic 22.05.2021
Kineski rover Džurong uspešno se spustio sa svoje platforme za sletanje na Mars, saopštila je danas Kineska nacionalna svemirska agencija (CNSA). Džurong se spustio niz rampu na Marsovu površinu i počeo sa istraživanjem planete, navodi se u saopštenju… »
Vesti dana »
Svetsko prvenstvo uživo: Najbizarnija povreda u istoriji Mundijala, povredio se dok je slavio pobedu i iznet na nosilima
Nova pre 11 minutajoš 36 povezanih
Ovako se povredio reprezentativac Engleske: Slavio pobedu na Mundijalu, pa završio u bolnici
Mondo pre 25 minutajoš 28 povezanih
Vanredna sednica Skupštine Srbije počinje danas, na dnevnom redu 18 tačaka
Danas pre 1 satjoš 16 povezanih





