Povezane vesti

Mali: Oni koji nisu dobili 30 evra dobiće ih sledeće nedelje, veliki sam optimista za povećanje plata i penzija

Mali: Oni koji nisu dobili 30 evra dobiće ih sledeće nedelje, veliki sam optimista za povećanje plata i penzija

Top press 22.05.2021
Zbog velikog broja prijava, dogodilo se da su neki građani ostali bez državne pomoći od 30 evra, ali će te greške biti ispravljene sledeće nedelje, izjavio je danas ministar finansija Siniša Mali. „Ako su podneli prijavu i reklamirali da postoji… »
Mali: Sledeće nedelje rešavamo rekalamacije građana koji nisu dobili 30 evra

Mali: Sledeće nedelje rešavamo rekalamacije građana koji nisu dobili 30 evra

Glas Zaječara 22.05.2021
Ministar finansija Siniša Mali rekao je danas da je bilo reklamacija gradjana koji nisu uspeli da se prijave za pomoć svim punoletnima od 60 evra, a da će to ministarstvo, ako utvrdi da postoji greška, prvu polovinu, odnosno 30 evra, uplatiti tokom… »
Mali: Nema dodatnih prijavljivanja za još 30 evra

Mali: Nema dodatnih prijavljivanja za još 30 evra

IndeksOnline 22.05.2021
BEOGRAD – Ministar finansija Srbije Siniša Mali izjavio je danas da je ukupno 5.750.000 građana dobilo prvi deo pomoći u iznosu od 30 evra i da nema potrebe da se ljudi ponovo prijavljuju za drugih 30 evra predviđenih za novembar. On je na… »
Šta ako niste dobili 30 evra? Ministar Mali objašnjava - sve se rešava naredne nedelje

Šta ako niste dobili 30 evra? Ministar Mali objašnjava - sve se rešava naredne nedelje

Glas Zapadne Srbije 22.05.2021
Kada će dodatni novac biti na isplaćen građanima koji žive na Kosovu i Matohiji, a kada nezaposlenima? Šta za obične građane znači rast srpskog BDP-a od 6 odsto? O tome, između ostalog, Televizija Prva je govorila sa ministrom finansija Sinišom… »
Šta ako još niste dobili 30 evra pomoći

Šta ako još niste dobili 30 evra pomoći

Moj Novi Sad 22.05.2021
Isplata prvog dela državne pomoći za građane u iznosu od 30 evra je završena. – Ukupno je pomoć od 30 evra dobilo pet miliona i 750 hiljada građana. Ovo je samo prvi deo pomoći, prvih 30 evra, nema potrebe da se ljudi ponovo prijavljuju za drugih… »

Vesti dana »