Povezane vesti

Još 500.000 evra do ponedeljka, za srećno i bezbrižno detinjstvo malog Gavrila

Još 500.000 evra do ponedeljka, za srećno i bezbrižno detinjstvo malog Gavrila

N1 Info 22.05.2021
Za lečenje malog Gavrila Đurđevića, koji boluje od spinalne mišićne atrofije i dalje nedostaje novac. Uprkos brojnim akcijama koje su organizovane, ostalo je da se prikupi nešto više od pola miliona evra do ponedeljka, kako bi se lečenje obavilo… »
"Gradska čistoća" za malog Gavrila: Hvala Beograđanima koji će danas i sutra reciklirati za život

"Gradska čistoća" za malog Gavrila: Hvala Beograđanima koji će danas i sutra reciklirati za život

Telegraf 22.05.2021
Gavrilova mama, Nevena Đurđević koja je danas sa suprugom posetila dvorište OŠ "Vojvoda Mišić", kaže da su sve bliže cilju i da je za Gavrilov lek potrebno sakupiti. Akcija prikupljanja reciklabila za malog Gavrila Đurđevića počela je danas… »
Humanitarna akcija za malog Gavrila - "Recikliraj za život"

Humanitarna akcija za malog Gavrila - "Recikliraj za život"

Srbija danas 22.05.2021
Mali Gavrilo Đurđević nema još godinu dana i već vodi najvažniju bitku u svom životu. Gradska opština Savski venac u saradnji sa JKP "Gradska čistoća" započinje humanitarnu akciju "Recikliraj za život" u osnovnim školama na teritoriji Savskog… »
Gavrilova mama: Potrebno je prikupiti još pola miliona evra do ponedeljka

Gavrilova mama: Potrebno je prikupiti još pola miliona evra do ponedeljka

N1 Info 22.05.2021
Gradska čištoća i opština Savski venac tokom vikenda organizuju prikupljanje reciklažnog materijala na 12 lokacija sa ciljem da se novac od akcije uplati za lečenje malog Gavrila Đurđevića koji boluje od spinalne mišićne atrofije tip 1… »
Za lečenje fali još pola miliona evra: Ako uspemo, Gavrilo putuje već u utorak, ujedinjeni, mi to možemo! (video)

Za lečenje fali još pola miliona evra: Ako uspemo, Gavrilo putuje već u utorak, ujedinjeni, mi to možemo! (video)

Blic 22.05.2021
Mali Gavrilo Đurđević nema još godinu dana i već vodi najvažniju bitku u sovm životu. Zato danas, Beograđani, u što većem broju dođite ovde gde se mi trenutno nalazimo da mu pomognemo da tu bitku dobije! Danas od 9:30 časova, u OŠ „ Vojvoda… »

Vesti dana »