Povezane vesti

Siniša Mihajlović se zahvalio svima u Bolonji: "Sanjao sam Juventus"

Siniša Mihajlović se zahvalio svima u Bolonji: "Sanjao sam Juventus"

Sportske.net 22.05.2021
Srpski trener na čelu Bolonje Siniša Mihajlović govorio je za medije uoči utakmice poslednjeg kola njegove ekipe sa Juventusom. Bolonja će pobedom imati priliku da se nađe u gornjem delu tabele, što im donosi dodatnih šest miliona evra zarade, a… »
Mihajlović italijanima: „u Srbiji daju 30 evra svima koji se vakcinišu, ima i onih koji idu tri puta“

Mihajlović italijanima: „u Srbiji daju 30 evra svima koji se vakcinišu, ima i onih koji idu tri puta“

Hot sport 22.05.2021
Siniša Mihajlović bio je prilično raspoložen pred meč sa Juventusom. On je istakao da je cilj Bolonje da završi u gornjem delu tabele i da u meč sa “Starom damom” ulazi sa motivom za pobedu. „Кao poslednju konferenciju za štampu u sezoni… »
Miha u bolnici predvideo penal za Juventus: Dibala ga šutira

Miha u bolnici predvideo penal za Juventus: Dibala ga šutira

Nova 22.05.2021
Trener Bolonje Siniša Mihajlović predvideo je koji će sudija arbitrirati u meču njegovog kluba sa Juventusom, a sada je otkrio kako mu se "javilo" i da će torinski klub dobiti penal. Bolonja i Juventus se sastaju u nedelju od 20 sati i 45 minuta u… »
Miha u elementu: Sa suprugom se ne svađam, ona se svađa sa mnom! Sanjao sam da Dibala šutira penal...

Miha u elementu: Sa suprugom se ne svađam, ona se svađa sa mnom! Sanjao sam da Dibala šutira penal...

Večernje novosti 22.05.2021
FOTO: Printskrin/Instagram/officialbolognafc U poslednjem kolu Serije A, Bolonja će u nedelju od 20.45 časova dočekati fudbalere Juventusa koji se bore za plasman u Ligu šampiona. – Kako je ovo poslednja konferencija za štampu u ovoj sezoni, želeo… »

Vesti dana »

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Danas pre 6 satijoš 2 povezane
Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Danas pre 8 satijoš 1 povezana
Na današnji dan, 19. maj

Na današnji dan, 19. maj

B92 pre 5 satijoš 1 povezana