Povezane vesti

"Videla sam šok prepisku Nenadove porodice o meni" Tara Simov se uključila uživo u emisiju i oplela po Ša - spomenula i…

"Videla sam šok prepisku Nenadove porodice o meni" Tara Simov se uključila uživo u emisiju i oplela po Ša - spomenula i…

Blic 23.05.2021
Tara Simov, koja je diskvalifikovana iz ''Zadruge 4'', otputovala je u Skoplje kod svog oca. Ona se uključila uživo u emisiju i otkrila kako je njen tata reagovao na njeno ponašanje u rijalitiju, ali i kako se oseća nakon što je oženjeni reper Nenad… »
Fuj, počinje da mi se gadi! Tara Simov vratila reperu istom merom - javno ga ostavila i zapretila! (foto)

Fuj, počinje da mi se gadi! Tara Simov vratila reperu istom merom - javno ga ostavila i zapretila! (foto)

Mondo 23.05.2021
Prvo on nju, a sada i ona njega... Prvo on nju, a sada i ona njega... Tara Simov odmah je javno reagovala nakon što je Nenad Aleksić Ša namignuo u programu Mini Vrbaški, posle čega je pao i zagrljaj. Bivša učesnica Zadruge je objavila njihovu sliku… »
Tara Simov oglasila se iz Skoplja! Otkrila kako je reagovao njen otac, pa spomenula i Ša: Evo šta bi mu rekla da može da ga…

Tara Simov oglasila se iz Skoplja! Otkrila kako je reagovao njen otac, pa spomenula i Ša: Evo šta bi mu rekla da može da ga…

Kurir 23.05.2021
Tara Simov se oglasila iz Skoplja gde se trenutno nalazi kod oca. "U Skoplju je lepo i vedro, taman za provođenje vremena, tu sam 5 dana. Što se tiče Makedonije ne osuđuju toliko koliko u Beogradu. Ja sam mislila da ću imati ozbiljan razgovor sa… »
Zadruga 4: Tara Simov odlučila! Ša je više ne zanima!

Zadruga 4: Tara Simov odlučila! Ša je više ne zanima!

Svet plus 23.05.2021
Tara Simov je napustila rijaliti "Zadruga 4" zbog svog agresivnog ponašanja i sada se nalazi u Makedoniji. Odlučila je, Nenad Aleksić Ša je više ne zanima. Tara Simov, koja je nedavno diskvalifikovana iz rijalitija "Zadruga", doživela je javno… »
"Plaćanje mojih dugova, da li se neko sprda sa: Mnom?" Tara javno odbrusila Ša: "Druže, fuj!"

"Plaćanje mojih dugova, da li se neko sprda sa: Mnom?" Tara javno odbrusila Ša: "Druže, fuj!"

Blic 23.05.2021
Tara Simov ponovo se oglasila na Instagramu nakon što je Nenad Aleksić Ša preko TV-a raskinuo sa njom. Ša je, naime, ostavio Taru nakon što je diskvalifikovana iz "Zadruge 4", a ona mu se sada ponovo javno obratila, putem društvenih mreža. Nakon… »
Nakon strasnog zagrljaja mine i nenada, tari pukao film! Oglasila se i svima zapušila usta: Počinje da mi se gadi! (foto)

Nakon strasnog zagrljaja mine i nenada, tari pukao film! Oglasila se i svima zapušila usta: Počinje da mi se gadi! (foto)

Kurir 23.05.2021
Dok je trajala emisija u Beloj kući, Nenad Aleksić Ša iskoristio je nepažnju svih, pa namignuo Mini Vrbaški i dao joj znak da želi zagrljaj od nje, što je i dobio. Povodom toga, momentalno se oglasila i Tara Simov, pa objavila njihovu fotografiju… »

Vesti dana »