Povezane vesti

"Dok vodimo ljubav, ona misli o ovome": Kristijan iznosi prljav veš iz braka, opleo po supruzi Ivani, spomenuo i Staniju…

"Dok vodimo ljubav, ona misli o ovome": Kristijan iznosi prljav veš iz braka, opleo po supruzi Ivani, spomenuo i Staniju…

Blic 23.05.2021
Bivši robijaš i učesnik "Zadruge", Kristijan Golubović nakon što je prevario suprugu Ivanu u rijalitiju sa Kristinom Spalević počeo je da iznosi prljv veš iz svog braka, i čini se da svakim danom otkriva sve više intimnih detalja o ženi sa… »
Goli smo, vodimo ljubav, a ona mi kaže... Kristijan šokirao novim izjavama - izneo svu intimu iz braka! (video)

Goli smo, vodimo ljubav, a ona mi kaže... Kristijan šokirao novim izjavama - izneo svu intimu iz braka! (video)

Mondo 23.05.2021
Golubović pričao o supruzi Ivani. Golubović pričao o supruzi Ivani. Kristijan Golubović ponovo je otvorio karte i progovorio o braku sa Ivanom Golubović, s kojom ima ćerku, a koja živi u Kraljevu. U Zadruzi je vara sa pevačicom Kristinom… »
Svađali su se svakodnevno, a evo zašto ne mogu da ostanu u braku: Kristijan Golubović ne prestaje da blati suprugu Ivanu…

Svađali su se svakodnevno, a evo zašto ne mogu da ostanu u braku: Kristijan Golubović ne prestaje da blati suprugu Ivanu…

Alo 23.05.2021
Zadrugar ne prestaje da intrigira javnost svojim ponašanjem. Kristijan Golubović je otvorio dušu, pa još jednom progovorio o svom braku sa Ivanom Golubović. "Pre sam znao da se iznerviram i zbog parkinga, kada mi je sve po volji, izbegavam konflikte… »

Vesti dana »