Povezane vesti

Ana bekuta ne može da smisli jedan mrkin hir! Iako je neizmerno voli, ovog ne može da se odrekne!

Ana bekuta ne može da smisli jedan mrkin hir! Iako je neizmerno voli, ovog ne može da se odrekne!

Kurir 23.05.2021
On važi za jednog od omiljenih političara. Bio je ministar za saobraćaj i veze u Vladi SRJ, ali i moderan direktor koji je pratio svetske trendove. Voli da priča o svemu, a naročito o ženama ili sada već godinama unazad o jednoj, Ani Bekuti. O svom… »
Opa! U emisiji uživo Mrka šljepio bekutu po zadnjici! Spremili mu spektakularno rođendansko iznenađenje, njega ponele…

Opa! U emisiji uživo Mrka šljepio bekutu po zadnjici! Spremili mu spektakularno rođendansko iznenađenje, njega ponele…

Kurir 23.05.2021
Poznati političar Milutin Mrkonjić Mrka proslavio je svoj 79. rođendan u studiju "Kurir televizije", voditeljka Ljiljana Stanišić napravila mu je pravo iznenađenje. U jednom trenutku u studio su ušetale nevenčana Mrkina supruga, popularna… »
Uživo u sceniranju Merima Njegomir peva na kineskom za Mrku: Pogađa pravo u srce! On zanemeo!

Uživo u sceniranju Merima Njegomir peva na kineskom za Mrku: Pogađa pravo u srce! On zanemeo!

Kurir 23.05.2021
Popularni političar Milutin Mrkonjić Mrka u emisiji "Sceniranje" na Kurir televiziji govorio je o svom životu, odrastanju, političkoj karijeri i ljubavi. Emisija "Sceniranje" poznata je po iznenađenjima koja se priređuju gostima, pa tako ni Mrka… »
Milutin Mrkonjić o poznanstvu sa Miloševićem: Politika me nije zanimala, a kad sam ga sreo morao sam da se uhvatim za jezik

Milutin Mrkonjić o poznanstvu sa Miloševićem: Politika me nije zanimala, a kad sam ga sreo morao sam da se uhvatim za jezik

Kurir 23.05.2021
Milutin Mrkonjić važi za jednog od omiljenih političara u našoj zemlji. Bio je ministar za saobraćaj i veze u Vladi SRJ, ali i moderan direktor koji je pratio svetske trendove. Mrka je bio gost emisije "Sceniranje", a našoj novinarki Ljiljani… »
Gost emisije milutin Mrkonjić Iznenađenje za Mrku za 79. rođendan

Gost emisije milutin Mrkonjić Iznenađenje za Mrku za 79. rođendan

Kurir 23.05.2021
Milutin Mrkonjić Mrka proslaviće svoj 79. rođendan baš na Kurir televiziji u emisiji Sceniranje. On će nama pokloniti svoju životnu priču, a mi njemu specijalno iznenađenje. Ne propustite priliku da saznate ko će koga više oduševiti i koje… »

Vesti dana »