Povezane vesti

Đurić: U SNS nema mesta za neodgovorne i grabljive funckionere

Đurić: U SNS nema mesta za neodgovorne i grabljive funckionere

Vesti online 24.05.2021
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Marko Ðurić izjavio je danas da vladajuća stranka stoji čvrsto uz predsednika Aleksandra Vučića i da nikada ne bi podržala nijednog stranačkog funkconera koji bi pokušao da prioritete državne… »
Stefanović: Sve u politici sam naučio od Vučića

Stefanović: Sve u politici sam naučio od Vučića

Slobodna Evropa 24.05.2021
Nebojša Stefanović, član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS), saopštio je da sa šefom te partije i predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem ima iskren odnos i da sve što je naučio u politici - naučio je od Vučića. U svojoj pisanoj… »
„Razgovaraću sa Vučićem bez dobronamernih posrednika“

„Razgovaraću sa Vučićem bez dobronamernih posrednika“

Nova 24.05.2021
Član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović kaže da su odnosi u toj stranci samo njihovi, a takav je i njegov odnos s Aleksandrom Vučićem, te poručuje da će o svom radu i problemima i ovog puta razgovarati s liderom stranke i bez "dobronamernih"… »
Stefanović: Slušam svaki Vučićev savet i sprovodim svaku njegovu odluku

Stefanović: Slušam svaki Vučićev savet i sprovodim svaku njegovu odluku

RTV 24.05.2021
BEOGRAD - Član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović kaže da su odnosi u toj stranci samo njihovi, a takav je i njegov odnos s Aleksandrom Vučićem, te poručuje da će o svom radu i problemima i ovog puta razgovarati s liderom stranke i bez… »
Nebojša Stefanović uputio javnu poruku prijateljima i kolegama iz SNS: "Moj odnos sa Vučićem je samo naš"

Nebojša Stefanović uputio javnu poruku prijateljima i kolegama iz SNS: "Moj odnos sa Vučićem je samo naš"

Blic 24.05.2021
Član predsedništva Srpske napredne stranke i ministar odbrane Nebojša Stefanović oglasio se danas saopštenjem u kojem je "prijateljima i kolegama iz SNS" poručio da je bavljenje u medijima stanjem u SNS i njegovim odnosom sa liderom stranke… »
Stefanović: Moj odnos sa Vučićem je iskren i samo naš

Stefanović: Moj odnos sa Vučićem je iskren i samo naš

RTS 24.05.2021
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Nebojša Stefanović istakao je da je sve što je u politici naučio – naučio od Aleksandra Vučića, navodeći da sa njim ima iskren odnos. On kaže da ne razume zašto se "kampanji" protiv SNS-a… »
Mogu li građani da preuzmu vlast u mesnim zajednicama?

Mogu li građani da preuzmu vlast u mesnim zajednicama?

Danas 24.05.2021
Dok se vrh SNS bavi nepoverenjem Nebojši Stefanoviću, baza gubi uporište u pojedinim opštinama Dok se vrh vladajuće Srpske napredne stranke, kao i brojni lokalni odbori, bavi izglasavanjem nepoverenja visokom funkcioneru te partije Nebojši… »
Kalendar svih Vučićevih „povlačenja“ sa čela SNS

Kalendar svih Vučićevih „povlačenja“ sa čela SNS

Nova 24.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je najmanje šest puta u poslednje četiri godine obećao da će se povući sa mesta predsednika Srpske napredne stranke. Prvi put je povlačenje oročio za januar 2019, a zatim ga prolongirao za kraj 2020, jer je… »

Vesti dana »