Povezane vesti

Opljačkana bivša srpska ministarka

Opljačkana bivša srpska ministarka

Vesti online 24.05.2021
Porodični stan bivše ministarke u Vladi Srbije Slavice Đukić Dejanović je opljačkan, a lopovi su nasilno ušli i odneli 4.000 evra. U stanu na Vračaru trenutno su inspektori MUP, koji uzimaju otiske. Kako saznaje “Blic”, ulazna vrata su… »
Dejanović za Nova.rs: Lopov je imao ključ, odneo 4.000 evra

Dejanović za Nova.rs: Lopov je imao ključ, odneo 4.000 evra

Nova 24.05.2021
Bivša ministarka i funkcionerka SPS Slavica Đukić Dejanović potvrdila je za Nova.rs da je njen porodični stan na Vračaru opljačkan i da je iz njega odneto 4.000 evra. „Jutros sam iz Kragujevca došla pravo na posao. Suprug je otišao u stan i… »
Mediji: Opljačkan stan Đukić Dejanović, ukradeno 4.000 evra

Mediji: Opljačkan stan Đukić Dejanović, ukradeno 4.000 evra

Dnevnik 24.05.2021
BEOGRAD: Porodičan stan na Vračaru funkcionerke SPS, nekadašnje ministarke i predsednice Skupštine Srbije, Slavice Đukić Dejanović, opljačkan je i iz njega je uzeto 4.000 evra, javljaju beogradski mediji. Đukić Dejanović je za Kurir rekla da je… »
Iz stana Slavice Đukić Dejanović lopovi odneli 4.000 evra

Iz stana Slavice Đukić Dejanović lopovi odneli 4.000 evra

Nova 24.05.2021
Porodični stan Slavice Đukić Dejanović je opljačkan, a lopovi su nasilno ušli i odneli 4.000 evra, saznaje "Blic". U stanu na Vračaru, koji se inače prema našim saznanjima nalazi u nesposrednoj blizini suda i tužilaštva, trenutno su inspektori… »
Slavica Đukić Dejanović za Kurir posle pljačke: Veoma sam uznemirena, lopovi imali ključ od mog stana!

Slavica Đukić Dejanović za Kurir posle pljačke: Veoma sam uznemirena, lopovi imali ključ od mog stana!

Kurir 24.05.2021
Porodični stan bivše ministarke Slavice Đukić Dejanović je opljačkan, a lopovi su nasilno ušli bez obijanja, jer su, kako sumnja policija, imali ključ od stana. Slavica Đukić Dejanović za Kurir kaže da je veoma uznemirena. - Osećam se jako… »
Opljačkan stan Slavice Đukić Dejanović, kaže da je lopov imao ključ

Opljačkan stan Slavice Đukić Dejanović, kaže da je lopov imao ključ

N1 Info 24.05.2021
Bivša ministarka i funkcionerka SPS Slavica Đukić Dejanović potvrdila je za Nova.rs da je njen porodični stan na Vračaru opljačkan i da je iz njega odneto 4.000 evra. „Jutros sam iz Kragujevca došla pravo na posao. Suprug je otišao u stan i… »

Vesti dana »