Povezane vesti

Vladimir Stojković: Silujte me ako ne osvojimo Kup

Vladimir Stojković: Silujte me ako ne osvojimo Kup

Vesti online 24.05.2021
Vladimir Stojković često pažnju privlači svojim izjavama, posebno uoči duela protiv Crvene zvezde, čiji je nekada bio član. Tako je i ovog puta, uoči finala Kupa Sbije, u kom će crno-beli na stadionu “Rajko Mitić” pokušati da spasu sezonu… »
Legende zvezde i partizana uručuju trofej: Oni će čekati "večite" kraj pehara!

Legende zvezde i partizana uručuju trofej: Oni će čekati "večite" kraj pehara!

Mondo 24.05.2021
Legendarni fudbaleri uručiće priznanja igračima posle utakmice. Legendarni fudbaleri uručiće priznanja igračima posle utakmice Finale Kupa Srbije zakazano je za utorak u 19 časova, kada će na stadionu "Rajko Mitić" igrati Crvena zvezda i… »
Bio bi to novi veliki haos srpskog fudbala! Stanojević najavio napuštanje terena u finalu kupa protiv Zvezde i postavio…

Bio bi to novi veliki haos srpskog fudbala! Stanojević najavio napuštanje terena u finalu kupa protiv Zvezde i postavio…

Sportal blic 24.05.2021
Fudbaleri Crvene zvezde i sutra (utorak, 19 sati) igraju finale . Trener crno-belih Aleksandar Stanojević održao je zanimljivu konferenciju za medije posvećenu finalu Kupa, na kojoj je rekao da postoji mogućnost i da povuče ekipu sa terena protiv … »
Dominacija mirka ivanića i odbrana u kojoj nema dileme: MONDO izabrao idealan tim Superlige!

Dominacija mirka ivanića i odbrana u kojoj nema dileme: MONDO izabrao idealan tim Superlige!

Mondo 24.05.2021
Četvorica novinara portala MONDO izabrali najbolje u sezoni. Četvorica novinara portala MONDO izabrali najbolje u sezoni. Ostala je još samo jedna utakmica u srpskom fudbalu, finale Kupa Srbije. Igraće Crvena zvezda i Partizan na stadionu Rajko… »
Nemanja Milunović želi duplu krunu: Bilo bi slatko i na penale

Nemanja Milunović želi duplu krunu: Bilo bi slatko i na penale

Sportski žurnal 24.05.2021
Samo da ne izgorimo u prevelikoj želji – upozorava iskusni štoper. Crvena zvezda na drugi po važnosti trofej čeka devet godina, dok je još duži post vezan za duplu krunu koje u vitrinama kluba sa stadiona „Rajko Mitić” nema punih 14 godina… »
Stanojević: Nijanse će odlučiti

Stanojević: Nijanse će odlučiti

N1 Info 24.05.2021
Aleksandar Stanojević, trener Partizana, optimista je uoči sutrašnjeg finala Kupa Srbije u kojem će njegov tim odmeriti snage sa Crvenom zvezdom. „Verujemo. Ako mi ne verujemo, niko ne može da veruje u nas. Bitno je da smo između sebe pravi, to… »
Stanković: Pavkov ne igra u finalu; ne zanima nas način igre

Stanković: Pavkov ne igra u finalu; ne zanima nas način igre

N1 Info 24.05.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković pred utakmicu finala Kupa Srbije u kojoj će se sastati sa Partizanom rekao je da se nada pobedi svog tima kako bi sezonu zaokružili duplom krunom. „Želim da zaokuržimo jednu divnu i spektakularnu… »
Zvezda napada duplu krunu, Partizan preti povlačenjem

Zvezda napada duplu krunu, Partizan preti povlačenjem

Nova 24.05.2021
Treneri Partizana i Crvene zvezde, Aleksandar Stanojević i Dejan Stanković izneli su na konferencijama za medije svoja očekivanja i prognoze pred poslednji večiti derbi u sezoni koji je na programu u utorak od 19 sati, na stadionu "Rajko Mitić". Na… »
Stojković: Ako ne osvojimo Kup, silujte me

Stojković: Ako ne osvojimo Kup, silujte me

Nova 24.05.2021
Vladimir Stojković, čuvar mreže i kapiten Partizana, uzburkao je javnost izjavom pred utakmicu finala Kupa Srbije između crno-belih i Crvene zvezde. Crvena zvezda dočekuje „večitog rivala“ u utorak, 25. maja od 19 časova u borbi za poslednji… »
Stojković pred derbi: ‘Silujte me ako ne osvojimo Kup!’

Stojković pred derbi: ‘Silujte me ako ne osvojimo Kup!’

Hot sport 24.05.2021
Još jedna u nizu zanimljivih izjava Vladimira Stojkovića! Čuvar mreže Partizana – Vladimir Stojković pokušao je da maksimalno rastereti svoje saigrače uoči finala Kupa Srbije! ‘Moji saigrači ne bi trebalo da imaju pritisak. Za ovih godinu… »
Stanojević potvrdio: Bez glavnog igrača u finalu Kupa Srbije!

Stanojević potvrdio: Bez glavnog igrača u finalu Kupa Srbije!

Hot sport 24.05.2021
Očekuje nas jako zanimljivo finale! Šef stručnog štaba beogradskog Partizana – Aleksandar Stanojević optimističan je uoči derbija koji se igra sutra. ‘Pritisak sam osećao svuda, u Lučanima, protiv Voždovca… Naravno, derbi je nešto… »
Stanojević preti pred finale: ‘Nećemo igrati utakmicu, kazna me ne zanima!’

Stanojević preti pred finale: ‘Nećemo igrati utakmicu, kazna me ne zanima!’

Hot sport 24.05.2021
Digla se prašina dan pred finale Kupa Srbije! Crvena zvezda će na svom stadionu dočekati Partizan u okviru finala Kupa Srbije! Oba tima dobila su po 40 karata za navijače, odnosno prijatelje kluba i porodice. ‘Pošto jje ovo Kup Srbije, Zvezda je… »
Stanojević najavio bojkot derbija ako bude više od 80 navijača

Stanojević najavio bojkot derbija ako bude više od 80 navijača

Mozzart sport 24.05.2021
Trener Partizana upozorio da će njegov tim napustiti teren ukoliko ne bude sve po propisima. Fudbaleri Crvene zvezde i Partizan igraće u utorak od 19 časova na stadionu Rajko Mitić finale Kupa Srbije. Bilo je nagoveštaja da bi poslednja utakmica za… »
Stanojević: Zvezda nije bolja, tu smo negde

Stanojević: Zvezda nije bolja, tu smo negde

Mozzart sport 24.05.2021
„To i igrači znaju“, poručio je Partizanov šef stručnog štaba. Još jedna „utakmica sezone“. Bila je ona septembarska u Belgiji protiv Šarlroe, bila je oktobarska u Humskoj protiv Crvene zvezde, na sličan način je okarakterisano… »
Stanojević zapretio: Povući ću tim protiv zvezde! Partizanov trener upozorio pred finale Kupa - ne interesuju me kazne!

Stanojević zapretio: Povući ću tim protiv zvezde! Partizanov trener upozorio pred finale Kupa - ne interesuju me kazne!

Mondo 24.05.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević je poslao oštru poruku povodom broja dobijenih karata za finale Kupa Srbije, a istakao je da će njegova ekipa učiniti sve da na stadionu "Rajko Mitić" podignu trofej. Trener Partizana Aleksandar Stanojević je… »
Stanojević: Ovo je praznik srpskog fudbala! Stojković: Ja ću biti kriv ako ne uzmemo Kup (video)

Stanojević: Ovo je praznik srpskog fudbala! Stojković: Ja ću biti kriv ako ne uzmemo Kup (video)

Sportski žurnal 24.05.2021
- Dobili smo po 40 karata za utakmicu, i mi i Crvena zvezda, Fudbalski savez Srbije je organizator utakmice i kažem vam da ću izvesti ekipu sa terena ukoliko bude više ljudi iz Zvezde na utakmici. Ne interesuju mu kazne - rekao je trener Partizana… »
Stanojević zapretio povlačenjem Partizana iz finala Kupa

Stanojević zapretio povlačenjem Partizana iz finala Kupa

Nova 24.05.2021
Aleksandar Stanojević, trener Partizana, zapretio je da će Partizan napustiti teren u finalu Kupa Srbije protiv Crvene zvezde (utorak, 19 časova) ukoliko na tribinama bude više od 150 ljudi. Strateg „parnog valjka“ obrazložio je zbog čega bi on… »
Vladimir Stojković: Silujte me, ako ne uzmemo Kup

Vladimir Stojković: Silujte me, ako ne uzmemo Kup

Mozzart sport 24.05.2021
“Ako budu penali, sigurno osvajamo“, kaže kapiten Partizana. Konferencije za medije pred bitne utakmice obično obeleže protokolarne izjave, sa malo „začina“, ali Partizanova, uoči finala Kupa Srbije, odudarala je od uobičajene. Osim… »
Sine, šta ti slaviš kad nisi igrao? Deki "peckao" naslednika: Popeo sa na postolje sa Interom bez minuta!

Sine, šta ti slaviš kad nisi igrao? Deki "peckao" naslednika: Popeo sa na postolje sa Interom bez minuta!

Mondo 24.05.2021
Biće ih sigurno u budućnosti, kao što je to bio slučaj sa ponosnim ocem. Biće ih sigurno u budućnosti, kao što je to bio slučaj sa ponosnim ocem. Dejan Stanković osvojio je šampionski pehar sa Crvenom zvezdom i to burno proslavio sa navijačima… »
Mene "silujte" ako Partizan ne osvoji kup: Stojke prebacio sve na sebe - Šta god da se desi, ja sam krivac!

Mene "silujte" ako Partizan ne osvoji kup: Stojke prebacio sve na sebe - Šta god da se desi, ja sam krivac!

Mondo 24.05.2021
"Ja ovaj kup moram da donesem, sve je na meni, oni ne treba da imaju pritisak". "Ja ovaj kup moram da donesem, sve je na meni, oni ne treba da imaju pritisak". Partizan i Crvena zvezda boriće se za trofej Kupa Srbije u utorak od 19 časova, a tim povodom… »
Stanojević zapretio, povlači ekipu sa terena ako se prekrši pravilo!

Stanojević zapretio, povlači ekipu sa terena ako se prekrši pravilo!

Sportske.net 24.05.2021
Trener fudbalskog kluba Partizan Aleksandar Stanojević rekao je danas da će povući ekipu iz finala Kupa Srbije ako na stadionu "Rajko Mitić" protiv Crvene zvezde bude više navijača nego što bi trebalo. "Fudbalski savez Srbije organizuje utakmicu… »
Dejan Stanković pred finale Kupa: Da zaokružimo divnu sezonu

Dejan Stanković pred finale Kupa: Da zaokružimo divnu sezonu

Sportski žurnal 24.05.2021
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da se nada da će njegova ekipa pobedom u Kupu Srbije zaokružiti divnu sezonu i istakao da ga uopšte ne zanima da li će utakmica biti lepa ili ne, već samo osvajanje "duple krune" "Moja očekivanja, kao i… »
Deki ne mari za igru protiv partizana - samo nek bude dupla kruna: Prioritet je Liga šampiona, navijači nas šokirali!

Deki ne mari za igru protiv partizana - samo nek bude dupla kruna: Prioritet je Liga šampiona, navijači nas šokirali!

Mondo 24.05.2021
Crvena zvezda i Partizan sastaće se u finalu Kupa Srbije, a trener šampiona obratio se medijima na konferenciji za medije. Crvena zvezda i Partizan sastaće se u finalu Kupa Srbije, a trener šampiona obratio se medijima na konferenciji za medije… »
FSS prelomio: Sudija koga "ne vole" ni Zvezda, ni Partizan deli pravdu u finalu Kupa Srbije!

FSS prelomio: Sudija koga "ne vole" ni Zvezda, ni Partizan deli pravdu u finalu Kupa Srbije!

Sportal blic 24.05.2021
Zavesu na sezonu u srpskom fudbalu spustiće fudbaleri dva najveća domaća kluba. i po treći put u ovoj takmičarskoj godini sastaće se u utorak od 19 časova na stadionu Rajko Mitić. Boriće se za trofej , a odredio je arbitre tog duela. Pištaljka… »
Stanković pred finale: Pavkov ne igra, znam ko su penaldžije

Stanković pred finale: Pavkov ne igra, znam ko su penaldžije

Nova 24.05.2021
Dejan Stanković, trener Crvene zvezde, pred finale Kupa Srbije sa Partizanom otkrio je da ne može da računa na Milana Pavkova i govorio da se crveno-belih spremaju za sve scenarije. Večiti derbi se igra u utorak od 19 časova, a crveno-beli će… »
Dejan Stanković pred finale Kupa: Samo da pobedimo Partizan, ne mora da bude lepo

Dejan Stanković pred finale Kupa: Samo da pobedimo Partizan, ne mora da bude lepo

Večernje novosti 24.05.2021
FOTO: M. Vukadinović Stanković se nada pobedi u sutrašnjem meču. - Očekivanja svih u klubu su da zaokružimo spektakularnu sezonu. Uradićemo sve da tako bude. Spremali smo se, nastavili smo dobro da radimo bez obzira što smo titulu osvoji pre… »
Zvezda sprema posebne premije za duplu krunu – isplata odmah

Zvezda sprema posebne premije za duplu krunu – isplata odmah

Mozzart sport 24.05.2021
Upravni odbor odlučan u nameri da nagradi ekipu Dejana Stankovića za potencijalni trijumf protiv Partizana. Crvena zvezda, za standarde najvećeg kluba na ovim prostorima, predugo čeka osvajanje duple krune. Prošlo je tačno 14 godina od kada je… »
Zvezdo, ovi klubovi te već čekaju u Ligi šampiona: Znamo 25 od 32 učesnika, drugi šešir biće jači od prvog!

Zvezdo, ovi klubovi te već čekaju u Ligi šampiona: Znamo 25 od 32 učesnika, drugi šešir biće jači od prvog!

Mondo 24.05.2021
Sve je veći broj timova za koje znamo da ćemo ih gledati u elitnom evropskom takmičenju. Sve je veći broj timova za koje znamo da ćemo ih gledati u elitnom evropskom takmičenju. Crvena zvezda će u utorak pokušati da osvoji Kup Srbije i tako… »

Vesti dana »