Povezane vesti
Šapić: Ne mislim da ću zameniti Stefanovića u SNS
Politika 24.05.2021
Lider SPAS-a i predsednik opštine Novi Beograd Aleksandar Šapić izjavio je da se još ne zna da li će biti kandidat SNS-a za gradonacelnika Beograda na sledećim izborima, ali je dodao da će ta stranka sigurno izaći sa najjačom formacijom. On je za N1… »
Šapić: Nisam lopov i podanik, videćemo da li ću biti kandidat za gradonačelnika
N1 Info 24.05.2021
Lider SPAS-a i predsednik opštine Novi Beograd Aleksandar Šapić izjavio je da će se videti da li će biti kandidat SNS-a za gradonačelnika Beograda na sledećim izborima, ali da će ta stranka "svakako izaći sa najjačom formacijom". On je rekao i da ne… »
Šapić: Nisam lopov i podanik, Đilas javno da priča o meni
Nova 24.05.2021
Lider SPAS-a i predsednik Opštine Novi Beograd Aleksandar Šapić izjavio je da će se videti da li će biti kandidat SNS-a za gradonačelnika Beograda na sledećim izborima, ali da će ta stranka „svakako izaći sa najjačom formacijom“. On je rekao i da ne… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 5 satijoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Rubio: Privremeni sporazum o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije „nije isključen iz plana“
Danas pre 11 satijoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara na teritoriji Podgorice, vatrogasci obilaze lokacije
Danas pre 6 satijoš 1 povezana