Povezane vesti

Uhapšen pevač Radiša Trajković Đani

Uhapšen pevač Radiša Trajković Đani

Vesti online 24.05.2021
Pevač Radiša Trajković Đani uhapšen je danas u svom stanu. Đani je uhapšen u svom domu i odveden u policiju, a njegova supruga Slađana je objasnila šta se desilo. – Đani je odmah platio kaznu, u pitanju je saobraćajni prekršaj, ali se… »
Problematični pevač: Đani je i ranije imao sukob sa zakonom

Problematični pevač: Đani je i ranije imao sukob sa zakonom

Nova 24.05.2021
Udarna vest u domaćem šoubiznisu je da je pevač Radiša Trajković Đani priveden u svom domu, a kako je njegova supruga Slađana za Nova.rs objasnila, razlog je saobraćajni prekršaj. Ipak, ovo nije prvi put da pevač ima problema sa zakonom. Kako je… »
Uhapšen Đani! Policija ga iz doma odvela u stanicu! Supruga tvrdi: "Samo je plaćao kaznu"

Uhapšen Đani! Policija ga iz doma odvela u stanicu! Supruga tvrdi: "Samo je plaćao kaznu"

Blic 24.05.2021
Pevač Radiša Trajković Đani uhapšen je, kako pišu domaći mediji, u svom stanu. Kako piše Pink.rs, Đani je uhapšen u svom domu i odveden u policiju. Ovim povodom pozvali smo njegovu suprugu Slađanu Trajković. - Gluposti! Otišao je u policiju… »
Uhapšen Radiša Trajković Đani - Oglasila se Slađa i ispričala šta se desilo!

Uhapšen Radiša Trajković Đani - Oglasila se Slađa i ispričala šta se desilo!

Mondo 24.05.2021
Pisalo se da je policija došla po njega u stan. Pisalo se da je policija došla po njega u stan. Kako su preneli domaći mediji pevač Radiša Trajković Đani uhapšen je u svom domu i odveden u policiju. Nakon ove vesti oglasila se njegova supruga… »
Nije prvi put da Đani ima problem sa zakonom: Pevač i žena Slađa jednom su prekršili strogu zabranu i završili u…

Nije prvi put da Đani ima problem sa zakonom: Pevač i žena Slađa jednom su prekršili strogu zabranu i završili u…

Kurir 24.05.2021
Radiša Trajković Đani priveden je u svom domu zbog prekršaja u saobraćaju, a ovo nije prvi put da se pevač "sukobljava" sa zakonom. Pevačeva supruga Slađa objasnila je da je Đani sada uredno sve platio i da je došlo do nesporazuma, a u aprilu… »
Đaniju policija Došla na vrata i odvela ga kod sudije! Pevač otkrio šta se desilo: Ovo nema smisla, blamiraju me pred…

Đaniju policija Došla na vrata i odvela ga kod sudije! Pevač otkrio šta se desilo: Ovo nema smisla, blamiraju me pred…

Kurir 24.05.2021
Pevač Radiša Trajković Đani, koji je danas uhapšen u svom domu, oglasio se po izlasku iz policije. Đani ističe da se neprijatno iznenadio kada je video policajce ispred vrata svog stana, jer je kaznu za prekršaj odavno platio: - Došla mi je… »
Uhapšen pevač Radiša Trajković Đani

Uhapšen pevač Radiša Trajković Đani

Nova 24.05.2021
Pevač narodne muzike Radiša Trajković Đani priveden je u policiju. Kako prenose Novosti, Đani je uhapšen u svom domu, odakle je odveden u policiju. Nova.rs je pokušala da stupi u kontakt sa Đanijevom suprugom Slađom, ali do objave ovog teksta… »
Đanijeva supruga Slađa: Moj muž je priveden zbog prekršaja

Đanijeva supruga Slađa: Moj muž je priveden zbog prekršaja

Nova 24.05.2021
Slađana Trajković, supruga Radiše Trajkovića Đanija, oglasila se za Nova.rs objasnivši razlog privođenja njenog supruga. „Radi se o saobraćajnom prekršaju koji je plaćen, ali njima nije proknjiženo. U pitanju je brza voznja, to je to“… »
Priveden Radiša Trajković Đani: Pevač završio u policiji, Slađa za Kurir objasnila šta se desilo!

Priveden Radiša Trajković Đani: Pevač završio u policiji, Slađa za Kurir objasnila šta se desilo!

Kurir 24.05.2021
Pevač Radiša Trajković Đani priveden je u svom domu i to zbog prekršaja u saobraćaju. Đani je priveden u svom domu i odveden u policiju. Njegova supruga Slađa je za "Kurir" otkrila šta se desilo: "Đani je odmah platio kaznu, u pitanju je… »

Vesti dana »