Povezane vesti
Četvrti kontingent: U BiH stiglo još 11.700 doza vakcina "Fajzer" od Evropske unije
Blic 24.05.2021
U Bosnu i Hercegovinu je danas stigla četvrta tura vakcina iz mehanizma Evropske unije, a reč je o 11.700 doza Fajzera. Fajzerove doze su stigle danas na Međunarodni Aerodrom Sarajevo, prenosi Srpskainfo. Reč je o EU4Health mehanizmu kroz koji bi u BiH… »
U BiH iz EU stiglo još 11.700 doza Pfizer/BioNtech vakcina
Slobodna Evropa 24.05.2021
Četvrta tura vakcina protiv korona virusa iz mehanizma Evropske unije, EU4Health, koja broji 11.700 doza vakcina proizvođača Pfizer/BioNtech, stigla je u ponedjeljak, 24. maja, 2021. godine na Međunarodni Aerodrom Sarajevo, saopštilo je Ministarstvo… »
Vesti dana »

"Veoma čudno", Zelenski ćuti, Tramp ga ne zove! Nakon samita sa Putinom predsednik SAD najavio telefonski razgovor kojeg i dalje nema, u Kijevu zbunjeni (foto)
Kurir pre 6 minutajoš 23 povezane

Počeo istorijski sastanak Trampa i Putina: Rukovanje na pisti, pa pregovori o Ukrajini
Danas pre 6 satijoš 10 povezanih

Treći dan protesta širom Srbije (VIDEO, FOTO): Policija bacila suzavce, u Nemanjinoj zapaljeni kontejneri, u Nišu sukobi, policija evakuisala Karleušu iz Loznice
Danas pre 4 satijoš 6 povezanih

Putin i Tramp nastavili razgovore nakon prve, dvoipočasovne runde pregovora
Beta pre 5 satijoš 9 povezanih

Dačić: I večeras narušavan javni red i mir, povređeno šest policajaca, privedeno 38 lica
Euronews pre 4 satijoš 4 povezane