Povezane vesti
UN traže hitno oslobađanje lidera Malija
Slobodna Evropa 25.05.2021
UN misija na Maliju zahtijeva da predsjednik te zemlje Bah Ndaw i premijer Moctar Ouane, koje je vojska uhapsila u ponedjeljak (24. maja) budu odmah pušteni na slobodu. U tweetu na francuskom, misija UN-a je pozvala na smirenost u ovoj siromašnoj… »
UN pozvale Mali da se odmah oslobode predsednik i premijer
RTV 25.05.2021
BAMAKO - Misija UN u Maliju je uputila zahtev vojsci da odmah oslobodi predsednika Baha Nadava i premijera Moktara Uanea i pozvala na smirivanje situacije u toj siromašnoj zapadno-afričkoj zemlji. Apel misije UN je usledio nakon informacija da je vojska… »
Hunta u Maliju: Vojska u Maliju uhapsila predsednika, premijera i ministra odbrane
Blic 25.05.2021
Vojni oficiri u Maliju danas su uhapsili predsednika, premijera i ministra odbrane privremene vlade, reklo je više diplomatskih i vladinih izvora agenciji Rojters. Predsednik Bah Ndo, premijer Moktar Uane i ministar odbrane Solejmane Dokur su odvedeni u… »
Vesti dana »

Načelnik PU Novi Pazar: Čuvamo mir, povređeni studenti da podnesu krivične prijave protiv NN lica
Beta pre 1 satjoš 57 povezanih

SAD po peti put odložile sankcije Naftnoj industriji Srbije na 30 dana
Naslovi.ai pre 1 satjoš 38 povezanih

U Srbiji danas umereno do potpuno oblačno, kiša i lokalni pljuskovi sa grmljavinom, zahlađenje posle toplotnog talasa
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 39 povezanih

RSD: BIA još pre 10 godina tajno nabavljala špijunske softvere među kojima i „Cellebrite“
Danas pre 2 satajoš 3 povezane

ZLF: Batinaši koji su napadali opozicione odbornike izbacili studente sa DUNP-a
Beta pre 36 minutajoš 20 povezanih