Povezane vesti
Poskupljuje hleb u Srbiji
Vesti online 25.05.2021
U Nišu i centralnoj Srbiji osnovna vrsta belog hleba košta od 30 do 35 dinara, a nakon korekcije biće od 35 do 40 dinara. Pola kilograma osnovne vrste belog hleba, koji je nekada bio poznat pod imenom “Sava”, u Nišu i centralnoj Srbiji koštaće… »
Pralica: Korekcija cena hleba u Nišu i delovima Srbije
RTV 25.05.2021
BEOGRAD - Cena osnovne vekne hleba u okolini Niša i delovima centralne Srbije će posle korekcije biti od 35 do 40 dinara, a to neće uticati na cene u Beogradu i Vojvodini, gde takav hleb već košta između 35 i 45 dinara, rekao je u izjavi za Tanjug… »
Hleb „Sava“ poskupljuje za pet do 10 dinara
Nova 25.05.2021
Pola kilograma osnovne vrste belog hleba, koji je nekada bio poznat pod imenom "Sava", u Nišu i centralnoj Srbiji koštaće pet do deset dinara više nego sada, odnosno od 35 do 40 dinara. Zvanična odluka o tome biće doneta krajem maja. U ovim delovima… »
Vesti dana »

Selaković: Festival srpske patriotske pesme u Kladovu u čast kompozitora "Tamo daleko"
Blic pre 44 minutajoš 1 povezana

"Ukrajinska akcija koja će biti u udžbenicima istorije": Oglasio se Zelenski nakon napada na Rusiju: Progovorio o specijalnoj operaciji "Mreža"
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

"Uvek su tu neke priče koje me ne interesuju": Trener Budućnosti zna šta je odlučilo meč sa Zvezdom
Mondo pre 29 minutajoš 3 povezane

Samo jedan gol je viđen u dvomeču Napretka i Mladosti u baražu za popunu Super lige Srbije
Danas pre 2 satajoš 1 povezana