Povezane vesti

Stanković „ribao“ igrače: Zaveži usta, budi gospodin VIDEO

Stanković „ribao“ igrače: Zaveži usta, budi gospodin VIDEO

Nova 26.05.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde, Dejan Stanković, imao je šta da kaže igračima posle finala Kupa sa Partizanom. Prostakluci Gelora Kange, Nikole Krstovića i Marka Gobeljića bacili su senku na finale Kupa, u kom je Crvena zvezda pobedila posle penala… »
Krstović objasnio zašto je provocirao Stojkovića: Crnogorac se pokajao i progovorio o nesportskoj reakciji

Krstović objasnio zašto je provocirao Stojkovića: Crnogorac se pokajao i progovorio o nesportskoj reakciji

Večernje novosti 26.05.2021
Foto: M.Vukadinović "Prvi sam se javio treneru Stankoviću za izvođenje penala jer sam bio siguran u sebe, i u to da ću biti precizan", rekao je Krstović. Zvezda je večeras osvojila Kup Srbije, pošto je posle penala slavila protiv Partizana… »
Borjan “jači” od tuče za Zvezdinu duplu krunu

Borjan “jači” od tuče za Zvezdinu duplu krunu

Danas 26.05.2021
Crveno-beli posle penal serije pobedili Partizan i osvojili Kup Srbije, finale obeležila i sramna scena inicirana od Krstovića i Stojkovića Funkcioneri u Fudbalskom savezu Srbije potrudili su se poslednjih dana da kršenjem svih propisa sadržanih u… »
Stojković: Izvinjavam se što sam izgubio dostojanstvo u jednom momentu

Stojković: Izvinjavam se što sam izgubio dostojanstvo u jednom momentu

Sportski žurnal 26.05.2021
Penal seriju obeležio je incident posle trećeg jedanaesterca Zvezde. Nikola Krstović je posle datog gola provocirao golmana Partizana, koji je gurnuo loptu napadaču Zvezde u lice. Kapiten fudbalera Partizana Vladimir Stojković izjavio je večeras da… »
Krstović o duelu sa Stojkovićem: Ponele me emocije

Krstović o duelu sa Stojkovićem: Ponele me emocije

Nova 26.05.2021
Fudbaler Crvene zvezde Nikola Krstović rekao je, posle osvajanja Kupa Srbije, da je bio siguran da će postići gol sa penala i dodao da su ga nakon toga "malo ponele emocije". „Prvi sam se javio treneru Stankoviću za izvođenje penala jer sam bio… »
Zvezdin klinac se ekspresno pokajao zbog izazvanog haosa: Malo su me ponele emocije, pa sam zato tako odreagovao

Zvezdin klinac se ekspresno pokajao zbog izazvanog haosa: Malo su me ponele emocije, pa sam zato tako odreagovao

Sportal blic 25.05.2021
je 25. put postala osvajač nacionalnog kupa nakon boljeg izvođenja penala. Jedan od onih koji su bili precizni sa kreča bio je i mladi napadač Nikola Krstović. Upravo nakon njegovog uspešnog izvođenja penala je , pošto je Krstović prišao znatno… »
Stanojević posle derbija: Ne mogu da budem nezadovoljan, čestitam Zvezdi na osvojenom Kupu (video)

Stanojević posle derbija: Ne mogu da budem nezadovoljan, čestitam Zvezdi na osvojenom Kupu (video)

Večernje novosti 25.05.2021
FOTO: FK Partizan On je čestitao rivalu na pobedi i nema šta da zameri svojih igračima. - Mislim da je utakmica bila takmičarska, nije bila lepa za oko, 120 minuta smo se borili i mi i oni, ne mogu da budem nezadovoljan, čestitam Zvezdi na osvojenom… »
Zvezda došla do trofeja u kupu: Evo kako su crveno-beli slavili posle penal serije (video)

Zvezda došla do trofeja u kupu: Evo kako su crveno-beli slavili posle penal serije (video)

Večernje novosti 25.05.2021
FOTO: M. Vukadinović Posle 120 minuta igre na stadionu "Rajko Mitić" nije bilo golova, odluka o pobedniku je morala da bude doneta posle penala. Zvezda je bila psihički stabilnija u tim trenucima. Za crveno-bele su precizni bili Rodić, Pankov… »

Vesti dana »