Povezane vesti

Dara Bubamara iskreno o ljubavnoj vezi sa Tonijem

Dara Bubamara iskreno o ljubavnoj vezi sa Tonijem

Vesti online 26.05.2021
U novom izdanju emisije “Amidži šou”, voditelj Ognjen Amidžić ugostio je popularnu pevačicu Daru Bubamaru. Atraktivna Novosađanka dotakla se svoje veze sa dve decenije mlađim momkom, Tonijem. Naime, mediji su nedavno pisali da je par raskinuo… »
Nakon priča o raskidu, Dara progovorila o dve decenije mlađem dečku "Nisam htela da krijem"

Nakon priča o raskidu, Dara progovorila o dve decenije mlađem dečku "Nisam htela da krijem"

Blic 26.05.2021
Dara Bubamara otkrila je da je i dalje u ljubavi sa 21 godinu mlađim dečkom Tonijem, iako se poslednjih nedelja pričalo da su raskinuli. - Teško sam podnela koronu, falila mi je bina, publika, muzika. Ja 25 godina radim ovaj posao, imala sam od čega… »
Dara o RASKIDU sa Tonijem! Ovo je PRAVA ISTINA!

Dara o RASKIDU sa Tonijem! Ovo je PRAVA ISTINA!

Svet & Skandal 26.05.2021
Dara Bubamara je prilikom gostovanja u jednoj emisiji otkrila sve detalje o vezi sa mladim biznismenom Tonijem. Kako danima kolaju priče da su Dara i Toni raskinuli, pevačica je odlučila da otkrije pravu istinu o navodnom raskidu sa mladim biznismenom… »
Nikad nismo raskidali! Dara Bubamara prvi put otkrila detalje veze s dečkom i priznala kako su se upoznali!

Nikad nismo raskidali! Dara Bubamara prvi put otkrila detalje veze s dečkom i priznala kako su se upoznali!

Mondo 26.05.2021
Često se pisalo da su raskidali, ali pevačica je demantovala. Često se pisalo da su raskidali, ali pevačica je demantovala. Pevačica Dara Bubamara prvi put je otkrila sve o vezi sa dve decenije mlađim dečkom Tonijem, i to nakon konstantnih priča… »

Vesti dana »